Drobečková navigace

Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > Letní příměstský tábor - 2.část

Letní příměstský tábor - 2.částVšichni kouzelníci úspěšně dokončili výuku v Bradavické škole a odjeli zpět do svých domovů na prázdniny. A tak ještě malé ohlédnutí za zbytkem týdne.

 

Ve středu nám počasí moc nepřálo, proto jsme raději odložili pěší výlet do Prasinek a zvolili náhradní variantu v podobě menší dopolední procházky po okolí.

Protože jsme neměli zajištěný oběd, roznesla se mezi bradavickými studenty obava, co budeme jíst. Jejich strach vyřešila velmi ochotná maminka, která nám uvařila vynikající oběd, za který jí moc a moc děkujeme.

Po obědě nás čekal trénink na Famfrpálové utkání a kouzelnické závody.

 

Čtvrtek se celé dopoledne nesl v duchu čar a kouzlení, studenti Bradavické školy měli složitý úkol - naučit se co nejvíce kouzel. Také jsme navštívili příšerárium, ve kterém jsme si představili velké množství příšerek a dalších velmi nebezpečných stvoření. Čtvrteční oběd měl velký úspěch. Fronta na přídavek byla dlouhá a talíře byly vylízané. Po obědě jsme šli na hřiště do parku, kde si kouzelníci mohli zahrát hry dle jejich zájmů.

 

Poslední den se konal velký turnaj ve Famfrpálu, který některé hráče stál velké úsilí. Všichni hráli s nadšením a velkým odhodláním. Počasí konečně připomínalo léto, a tak jsme se brzy utíkali schovat před ostrým sluníčkem do stínu a zahráli jsme si poslední hru o body. Tou byl kouzelnický kvíz, který vyhrála na plné čáře kolej  Havraspáru. Pak kouzelníci dostali zprávu, že tajemná komnata je znovu otevřena. Všichni se rychle seběhli, sebrali veškerou odvahu a vydali se dovnitř. Všem se nakonec podařilo projít okolo spícího psa Chloupka a zničit zlo, které bylo v tajemné komnatě ukryto. 

Po dobrém obědě a zaslouženém zmrzlinovém poháru přišlo na řadu slavnostní vyhlášení. Na čtvrtém místě se umístila kolej Mrzimoru, třetí místo obsadila kolej Zmijozelu, druzí byli Nebelvírští a vítězem turnaje kouzelníků se stala kolej Havraspáru. Po vyhlášení turnaje a předání poháru se kouzelníci vydali ještě vyměnit získané peníze do Gringottovy banky. Každý kouzelník si mohl koupit dobroty dle jeho libosti a chuti. Všichni studenti nakonec odjížděli do svých domovů spokojení, šťastní a plní nových zážitků z prožitého týdne. 

 

Fotodůkazy o náročných bojích


kluk