Úvod > O škole > Akce školy

Štítky:
Novější 1 3

březen - měsíc knihy

Březen - měsíc knihy zahájili žáci prvního stupně besedami v obecní knihovně. Knihovnice, paní Mašková, si pro školáky připravila dvouhodinový program každé třídě takříkajíc na míru.

Černobyl - město duchů

Projektový den na téma Černobyl včera a dnes.

Čárymáry ententýky, poletíme do Afriky…

Navštívit Afriku - to se splnilo hazlovským dětem z prvního stupně díky působivé přednášce pana Kubeše.

Fušujeme architektům a stavitelům do řemesla

Slavit či neslavit svátek sv. Valentýna? Někdo přijal svátek jako zpestření a těší se tvorbu Valentýnek. Jiní nerozumí, proč by se u nás měl propagovat zahraniční svátek a raději se drží zažitých tradičních svátků. My jsme měsíc únor jemně propojili se svátkem zamilovaných a to tématem. Říká se, že Paříž je město zamilovaných. Tak jsme se na Paříž podívali z cestovatelského hlediska.

Porozumíš, neohrozíš

Porozumíš, neohrozíš – je název dopravně-bezpečnostního projektu, kterého se účastní naši třeťáci, čtvrťáci a páťáci. Do této akce se během tří dní od vyhlášení zapojilo přes 330 škol. Žáci zhlédli krátká poutavá videa, kde se dozvěděli více o vodorovném značení pro cyklisty, o mrtvém úhlu a připomněli si také, že je třeba předvídat a respektovat i další vozidla a účastníky silničního provozu.

Projektový den s hasiči

Den před pololetními prázdninami si žáci zpříjemnili dalším z řady pravidelných projektových dní, tentokrát na téma "Oheň a voda".

Beseda s Policií ČR

Ve středu proběhla na druhém stupni naší školy beseda s Policií ČR na téma - NÁVYKOVÉ LÁTKY.

Lze se učit i bez elektřiny?

Že se můžeme učit i bez elektřiny, jsme se všichni přesvědčili 29.1.2024.

Vánoční jarmark

Datum konání: 19. 12. 2023

Vánoční jarmark jako předzvěst přicházejících vánočních svátků.

Vánoční zpívání v Kulturním domě

Datum konání: 17. 12. 2023

Srdečně zveme na naše tradiční zpívání, tentokrát v Kulturním domě.

Novější 1 3