Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně

Vážení rodiče,

 

v souladu s §24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuji v souvislosti s  dokončením nutných stavebních úprav školy ředitelské volno na dny 1. - 3.září 2021. Školní rok bude zahájen pro všechny žáky 6.září 2021 s tím, že v tento den budou žáci 2. - 9.třídy testováni na Covid-19 (stejné testy jako před hlavními prázdninami), žáci 1.třídy budou testováni 7.září 2021. Zákonní zástupci mohou nechat otestovat své děti i mimo školu, je však třeba přinést potvrzení o negativním výsledku. Rodiče prvňáčků je mohou první a druhý den do třídy doprovodit, ale pouze s ochranou nosu a úst - respirátor. První den školy se žáci nepřezouvají, další dny již ano.

 

Žákům 1. - 3.třídy, pro něž nemají zákonní zástupci ve dnech ředitelského volna možnost zajistit si hlídání, bude na tyto dny k dispozici v době od 8:00 do 13:00 školní družina a je možné přihlásit dětem i oběd. Svůj zájem nám dejte vědět prostřednictvím emailu martinkova@zshazlov.cz nebo telefonicky 775150244.

 

1.TŘÍDNÍ  SCHŮZKY  se uskuteční hned v úterý 7.září v 16:00 v označených třídách - plánek bude umístěn v hale školy. Těšíme se na vaši účast.

 

 

Děkuji, ing. Hana Martínková - ředitelka školy

 

 

 

                                                                                                          

kluk