Úvod > Aktuálně

06.03.2021

- minimálně další dva následující týdny (08. - 21.03.) bude škola uzavřena; předškoláci pokračují v distanční výuce, úkoly si vyzvedávají a splněné opět ukládají do stolu, který je  umístěn u hlavního vchodu do základní školy. Termíny vám sdělila učitelka vašich dětí. Vzhledem k tomu, že předškoláci mají výuku povinnou, je povinné i vyzvedávání a odevzdávání zpracovaných úkolů v daném termínu.

- 3. - 9. třída pokračuje v distanční formě výuky podle stálého rozvrhu; žáci 1. a 2.třídy budou mít úkoly připraveny v zásuvce stolu, který je umístěn u vchodu do základní školy - systém je stejný jako při podzimním uzavření školy. Bližší informace získáte u třídních učitelek.

Pro předškoláky i žáky základní školy platí, že i v době výuky "na dálku" se mohou stravovat ve školní jídelně (cena obědu je dotována stejně jako při prezenční výuce); předškoláci si oběd vyzvednou do jídlonosiče, žáci ZŠ mají stanoven časový rozvrh, kdy se mohou naobědvat v ŠJ.

28.02.2021

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ČR se od 1.března 2021 uzavírá provoz mateřské školy. Protože si uvědomuji, že mezi oznámením o uzavření a vlastní realizací je velice krátký časový úsek, jsou učitelky připraveny ještě v pondělí v nezbytných případech na děti dohlédnout, než si zákonní zástupci zajistí vše potřebné v zaměstnání či jiný způsob hlídání dětí.

Od 1.března 2021 je také uzavřena základní škola. V tomto týdnu probíhají jarní prázdniny, jaká bude organizace výuky od 8.března, se dozvíte na tomto místě ke konci týdne, případně vás budou kontaktovat třídní učitelky vašich dětí.

Vážení rodiče,

podle posledních informací z jednání vlády bude distanční forma výuky pokračovat i během příštího týdne, tj. do čtvrtka 28.01.2021. I z tohoto důvodu jsem pro Vás připravila informace k pololetnímu hodnocení žáků.

Stáhněte si prosím následující dokument - dopis_rodičům.docx

Hana Martínková

Nástup do školy v lednu 2021

Na základě usnesení vlády ČR ze dne 23.prosince 2020 č. 1377 se  do školy 4.ledna 2021 vrací k prezenční výuce pouze žáci 1. a 2.třídy a budou se vyučovat dle rozvrhu stanoveného na začátku školního roku 2020/21; příchod do školy 1.třída v 7:40h, 2.třída v 7:50h.

Žáci 3. - 9. třídy se vrací k distančnímu způsobu výuky podle rozvrhu stanoveném v listopadu 2020.

Školní jídelna: pro žáky vzdělávané prezenční formou probíhá stravování standardně, distančně vzdělávaným žákům bude umožněn odběr jídla podobně jako při podzimní uzavírce školy s tím, že všem přihlášeným strávníkům budou svačiny a obědy automaticky odhlášeny. Budou-li se žáci chtít stravovat, přihlásí je zákonní zástupci prostřednictvím stránek www.strava.cz nebo telefonicky u vedoucí ŠJ.

Školní družina: družina bude v provozu pro prezenčně vzdělávané žáky.

Toto opatření je zatím platné pro období 4. - 22.ledna 2021. O případných změnách budete včas informováni prostřednictvím tohoto webu.