Drobečková navigace

Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > Letní příměstský tábot

Letní příměstský tábotDatum konání:
12.7.2021
Datum ukončení:
16.7.2021

Letní příměstský tábor Harry Potter 12.-16.7.2021

 

V pondělí 12.7. nastoupilo do Bradavické školy čar a kouzel v Hazlově 25 nováčků. Po celý týden bude probíhat turnaj mezi kolejemi a studenti budou také plnit nejrůznější úkoly, za které získají odměnu v podobě bradavických penízků. Ty si v pátek budou moci vyměnit v Gringottově bance za sladkou odměnu.

 

Kouzelníci museli před odjezdem projít nástupištěm 9 3/4, a poté společně přijeli bradavickým Expresem do školy. Moudrý klobouk každého přiřadil do odpovídající koleje a každá kolej si vyráběla svůj znak. Tvorba byla velmi náročná a kouzelníkům zabrala celý zbytek táborového dne. Dalo jim to opravdu zabrat, ale výsledek je vynikající. No, posuďte sami. 

 

Každý správný kouzelník musí mít koště a hůlku, a tak jsme se v úterý vydali na průzkum bradavického okolí a každý si vyrobil své koště a našel hůlku. Následovala hodina létání a závody na košťatech, při kterých nám všem pořádně vyhládlo. K obědu jsme dostali gulášovou polévku a kynuté jahodové knedlíky. Byla to mňamka, moc toho nezbylo a talíře se do kuchyně vracely úplně čisté. 

Po obědě si kouzelníci vyráběli pokladnice na své získané peníze a hlasovali o nejhezčí znak koleje, soutěž s těsným skóre vyhrála kolej Havraspáru. Počasí bylo krásné, a tak jsme se odpoledne přesunuli na hřiště, kde si každý zahrál hry dle zájmu. 

 

Ve středu nás čeká výlet, tak snad nám počasí bude přát. 


kluk