Úvod > O škole > Projektová činnost > Výzva č.56

Výzva č.56

Zhodnocení Výzvy č.56

V projektu nazvaném "Jazyková gramotnost - náš cíl" jsme zvolili šablony č.1- čtenářské dílny, 3 - stínování učitele a 4 - jazykový pobyt žáků v zahraničí. V rámci čtenářských dílen - tuto šablonu jsme zvolili 3x - jsme pořídili 522 kusů knih, učitelky českého jazyka vytvořily 6 tematických plánů, každý s časovou dotací 10 hodin, připravily pro žáky pracovní listy, žáci zaplnili své čtenářské deníky. Do doby ukončení projektu bylo v každé třídě (1.,2.,3.,4.,6.,7.) ověřeno 6 dílen.

Publikováno 3. 04. 2018 16:22

Výzva č.56 - žádost podpořena

I naše škola se zapojila do Výzvy č.56 vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a byli jsme s naší žádostí úspěšní. Tento grant umožní 20 žákům vycestovat do Velké Británie, aby nejenom alespoň trochu poznali zem, jejíž jazyk se učí, ale i rozšířili své jazykové schopnosti v průběhu několika výukových hodin strávených s rodilými mluvčími. Jeden pedagogický pracovník navštíví zvolenou evropskou zemi, s největší pravděpodobností to bude Rakousko, město Himberg, ...

Publikováno 3. 04. 2018 16:21