Úvod > > Aktuality ze školky

Datum konání: 23. 8. 2024

Září ve SLUNÍČKÁCH

Pasování předškoláčků

Trenéři se loučí se školkou

Celý rok za námi docházeli fotbaloví trenéři, kteří si každé úterý udělali čas na ty nejmenší. S trenéry děti cvičily nejen v tělocvičně školy, ale také venku na místním hřišti. Při poslední návštěvě trenérů proběhla i malá dětská olympiáda. Děti musely plnit hned několik aktivit (štafeta, běh na rychlost, hod míčkem, ...). Po splnění všech disciplín dětičky dostaly diplom a trenéři se s námi rozloučili. Těšíme se na ně zase po prázdninách.

Sluníčka na policejní stanici

PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKA

Školka na výletě

Malá technická univerzita ve Sluníčkách

Sluníčka na agro statku v Chebu

Datum konání: 13. 3. 2024

Školka v pohybu

Každé úterý chodí do školní tělocvičny cvičit ti nejmenší. Protože nám právě tito dětičky umí dát pěkně do těla, přizvali jsme si na pomoc fotbalové trenéry. Každý z trenérů si vezme pod křídla jednu třídu a vymýšlí pro ně nejrůznější sportovní aktivity. Děti se na cvičení moc těší a každý den se ptají, jestli dnes dorazí trenéři :) .

Novější 1