Drobečková navigace

Úvod > O škole > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity


Novější 1

Nabídka volnočasových aktivit ve školním roce 2018/19

Ve školním roce 2018/19 nabízíme dětem výběr ze 14 kroužků, název, vedoucí a termín jsou uvedeny v tabulce. Cena zůstává stejná jako v předchozím roce - 300 Kč za jakýkoli počet navštěvovaných kroužků.

Více

Publikováno 15. 9. 2018 19:12

Turisticko-vlastivědný kroužek - Roční plán kroužku

Roční plán kroužku : seznámení se s historií Hazlova; návštěva minimuzea a obecní knihovny, významných staveb obce; procházky do nejbližšího okolí (Ovčín, Hammermühle, Schäferei, Táborská, Orlice), smírčí kříže, torzo barokní kaple; práce s buzolou, orientace na mapě, plánku obce; heraldika, výroba vlastních erbů, pracovní listy, křížovky, erbovní pexeso; sezónní venkovní aktivity - hledání hub, sbírání kaštanů, bobování, koulování, stavění sněhuláka; ...

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:52

Pohybové hry pro 1. a 2. třídu - Roční plán kroužku

Roční plán : rozcvičky s overalem, hry ve dvojicích, překážková dráha, relaxační cvičení; kolektivní hry s míčem, hod na cíl, taneční hry, dechová cvičení; cvičení s velkými míči, cvičení s prvky jógy, hry na postřeh; pohyb venku bobování, sáňkování, hod koulí na cíl; cvičení na podložkách, míčové hry; zrcadlová rozcvička, hra na roboty, honičky ve dvojicích, opičí dráha; cvičení se švihadly, přetahovaná lanem, soutěž s přeskoky, základy švihadlové školky; cvičení s obručí, ...

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:50

VÁNOČNÍ ČAS V KROUŽKU

Schůzky v našem zájmovém kroužku jsou v prosinci zaměřeny na vánoční období. Jelikož jsme Všehochuť, vyzkoušeli jsme si všechno možné. Začátkem měsíce byla naše zchůzka přímo čertovská. Soutěže a hry, za které byly děti odměněny ušpiněním na tváři, se velmi líbily. Zkrátka vyhrál ten, kdo byl nejvíce černý. Užili jsme si spoustu legrace. Další schůzku jsme si odbyli v kuchyňce a upekli jsme si voňavé vánoční cukroví.

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:48

Co děláme na kroužku?

Všehochuť - zájmový kroužek všestranné činnosti. Je určený pro děti od 1. - 3. třídy. Navštěvují ho ale i některé starší děti. Každou schůzku je pro ně připravený jiný program, proto je o něho veliký zájem a je plně obsazen. Máme za sebou podzimní výlet se značenou trasou a s úkoly, pobyt v tělocvičně, velkou zábavnou hru - Všehochuť má talent. Ve školním divadélku jsme nacvičovali a následně předvedli několik pohádek, zhotovili jsme strom nazvaný - Hruškojabloň všehochutná.

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:38

HOLA, HOLA TÁBOR VOLÁ!

NABÍDKA PŘÍMĚSTSKÝCH LETNÍCH TÁBORU V HAZLOVĚ : ČERVENEC - SRPEN 2018; TÁBOR č.1; Termín : 2.7. - 13.7. 2018; Celotáborová hra : AKTA X; Kapacita tábora : 30 dětí; CT AKTA X je zaměřena na práci tajných agentů čtyř států světa - KGB (Rusko), BIS (Česká republika), SIS( Slovenská republika), FBI (Amerika). Pod vedením speciálních a velícících agentů budou pod krycími jmény absolvovat specializované kurzy a následně řešit záhadné a neuvěřitelné případy ...

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:30

Kdo zvítězil?

No přece VŠICHNI! Podívejte se na foto!

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:27

Další ohlasy rodičů a dětí na tábor

Děkujeme za super nápad zreallizovat příměstský tábor při naší Základní škole v Hazlově. Verunka se každý večer nemohla dočkat následujícího rána a toho, co je všechno další den čeká. Chodila domů plná nadšení a zážitků, vyprávěla s jiskříčkou v oku, co celý den s dětmi dělaly, jak běhaly po sklepě a objevovaly nová dobrodružství, včetně sudu s červy, pavouky, slimáky a hady. Líbilo se jí plnění úkolů, soutěžení mezi družstvy, ale hlavně odměny.

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:24

Příměstský tábor i pro integrované děti? ANO!

Když to jde, tak proč ne? Život na Příměstském letním táboře v Hazlově si užily tři děti , které pojí něco společného. Jsou místní a ve škole jsou zařazeni jako žáci do režimu speciálního vzdělávání. Jsou integrováni v běžných třídách, kde se učí podle individuálního vzdělávacího plánu a mají asistenty pedagoga.

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:20

A co na tábor rodiče?

S programem letního tábora v Hazlově jsem byla moc spokojená. Téma "Pevnost Boyard" bylo dobře zvolené, syn přicházel každé odpoledne domů plný nových zážitků. Denní program byl aktuálně přizpůsoben počasí. Děkuji všem, kteří se na přípravě a realizaci tábora podíleli.

Více

Publikováno 1. 3. 2018 14:07

Novější 1

kluk