Úvod > O škole > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Novější 1 3

JAK NÁM JDE GYMNASTIKA ?

GYMNASTIKA  Žáci se naučili v prvním pololetí školního roku správné držení těla. Reagují na slovní pokyny a některé gymnastické názvosloví. Seznámili se s  nářadím. V akrobacii zvládnou základní gymnastické skoky ( čertík, nůžky, dálkový skok, kadet ), kotoul vpřed.

Publikováno 15. 2. 2019 13:48

VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH

ÚSPĚŠNÝ FLORBAL

Publikováno 15. 2. 2019 11:34

OBLÍBENÁ KERAMIKA

Na kroužku KERAMIKY se děti učí především trpělivosti a zručnosti. Výroba keramického výrobku je zdlouhavá záležitost a než je výrobek skutečně hotový, může trvat i déle než měsíc a to z toho důvodu, že výrobek se po vyhotovení musí uložit k usušení ( min.

Publikováno 13. 2. 2019 9:52

Pohybem ke zdraví

POHYBEM KE ZDRAVÍ. Na zájmový kroužek pohybových her je v tomto školním roce přihlášeno 16 žáků z 1. a 2. třídy a 12 žáků ze 3. třídy. Každé pondělí se těší na míčové hry, překážkové dráhy,  cvičení s velkými míči, honičky, hry ve dvojicích, na živá pexesa, zrdcadlo, cvičitele a další a další hry.

Publikováno 7. 2. 2019 14:39

VAŘENÍ NENÍ ČASU MAŘENÍ

Vaření není času maření a tak se v tomto zájmovém kroužku týden co týden, něco dobrého připravuje. Každou středu provoní sladké nebo slané pokrmy celou školu. Od září jsme vařili, pekli i smažili.

Autor: Vlasta Publikováno 5. 2. 2019 15:12

Letní příměstský tábor potřetí

Co budete dělat o letních prázdninách?

Publikováno 30. 1. 2019 21:12

Ruční práce nás baví

Kroužek Šikovná ruka - Děti na kroužku rozvíjí svou fantazii, kreativitu, zručnost a výtvarné dovednosti. Rozvíjí svůj estetický cit k okolí.

Publikováno 4. 11. 2018 20:26

Řečová výchova a vaření

Kroužek řečové výchovy - logopedická prevence se zabývá individuálními potřebami dětí v oblasti poruch řeči, správného vyvozování hlásek a celkového rozcvičení mluvidel.

Publikováno 4. 11. 2018 19:50

Hudba, to je naše.

Pěvecký kroužek - náplní kroužku je děti přivést k hudbě a ke zpěvu. Svými vystoupeními děláme radost rodičům i prarodičům a všem našim přátelům a příznivcům. Tradičně se vystupujeme na Hazlovské pouti, při posezení důchodců, vítání občánků do života.

Publikováno 4. 11. 2018 19:40

Sportovní kroužky se představují

Kroužek pohybových her pro velký zájem dětí byl rozdělen na dvě skupiny. I. skupina jsou žáci 1. a 2.třídy, II.skupinu tvoří žáci 3.třídy. Na kroužku hrajeme různé hry, nejoblíbenější jsou "míčovky", hry na postřeh a honičky. Děti rády cvičí na velkých míčích.

Publikováno 4. 11. 2018 19:34

Novější 1 3