Drobečková navigace

Úvod > O škole > Zápis do 1.třídy

Školní rok 2021/2022 

Vážení rodiče,

  

máte-li zájem o osobní setkání s třídní učitelkou budoucích prvňáčků, máte možnost se dostavit k zápisu ve čtvrtek 8.dubna 2021 od 10:00h do 12:30h (konkrétní čas se telefonicky domluvte s Mgr.Petrželovou). Podmínkou osobní účasti je respirátor a dezinfekce rukou při vstupu do školy. K zápisu je třeba donést kopii rodného listu dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.

Kdo se z jakéhokoli důvodu zápisu v tento den nezúčastní, má možnost od 12. do 30.dubna 2021 si potřebné dokumenty uvedené níže stáhnout, vytisknout a vyplněné společně s kopií rodného listu dítěte a občanského průkazu zák.zástupce doručit buď osobně ředitelce školy nebo její zástupkyni Mgr. Daniele Petrželové, nebo vše vhodit do schránky umístěné u hlavního vchodu do základní školy. Další možností je využít datovou schránku školy (iajqt6j) nebo email (martinkova@zshazlov.cz), který však musí být opatřen elektronickým podpisem zákonného zástupce.

Vzhledem k tomu, že jsme vám ani v letošním roce nemohli umožnit návštěvu školy a její prohlídku v rámci akce "Hrajeme si na školu", přijměte pozvánku do fotogalerie, kde máte k dispozici jak její virtuální prohlídku, tak i fotografie. 

O další informace si napište emailem nebo volejte.

Seznam přijatých dětí bude na tomto místě zveřejněn v prvním květnovém týdnu.

Ing.Hana Martínková, ředitelka školy

 

 

 Dokumenty ke stažení:

 

 Zápisní lístek.doc

 Zápisní lístek.pdf

 Žádost o přijetí ZŠ.docx

 Žádost o přijetí ZŠ.pdf

 

 Informace k žádosti o odklad začátku povinné školní docházky.pdf

Žádost o odklad.docx

Žádost o odklad.pdf

 

 

 

 

 

 

 

kluk