Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > Co děláme na kroužku?

Co děláme na kroužku?

Pátek, 03 Listopad 2017 07:06

Všehochuť - zájmový kroužek všestranné činnosti. Je určený pro děti od 1. - 3. třídy. Navštěvují ho ale i některé starší děti. Každou schůzku je pro ně připravený jiný program, proto je o něho veliký zájem a je plně obsazen.

Máme za sebou podzimní výlet se značenou trasou a s úkoly, pobyt v tělocvičně, velkou zábavnou hru - Všehochuť má talent. Ve školním divadélku jsme nacvičovali a následně předvedli několik pohádek, zhotovili jsme strom nazvaný - Hruškojabloň všehochutná. Děti lepenou technikou tvořily jablka a hrušky, které na strom připevnily. Také na Halloween si vytvořily dýně z nafukovacích balónků. Moc se jim povedly.

Děti nikdy nevědí, co je čeká a nemine následující schůzku. Vždy se mají na co těšit. Vlasta

Několik fotografií z všehochuti

Aktualizováno Neděle, 05 Listopad 2017 16:29