Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > VÁNOČNÍ ČAS V KROUŽKU

VÁNOČNÍ ČAS V KROUŽKU

Pondělí, 18 Prosinec 2017 07:17

Schůzky v našem zájmovém kroužku jsou v prosinci zaměřeny na vánoční období. Jelikož jsme Všehochuť, vyzkoušeli jsme si všechno možné. Začátkem měsíce byla naše zchůzka přímo čertovská. Soutěže a hry, za které byly děti odměněny ušpiněním na tváři, se velmi líbily. Zkrátka vyhrál ten, kdo byl nejvíce černý. Užili jsme si spoustu legrace. Další schůzku jsme si odbyli v kuchyňce a upekli jsme si voňavé vánoční cukroví. Abychom si odnesli domů nějakou vánoční pozornost, zhotovily si děti andělský svícen. Stačila zavařovací sklenice, vánoční koule na stromek, nějaká lesklá přízdoba a kousek záclony. K tomu všemu jsme se zúčastnili výtvarné soutěže. V nadcházejících vánočních prázdninách si odpočineme a po nich se budeme zase na sebe těšit. Přeji všem krásné vánoční svátky a dny plné klidu a pohody.  Vlasta Cicková.

Inspirativní foto

Aktualizováno Úterý, 19 Prosinec 2017 19:34