Úvod > O škole > Projektová činnost > Partnerství škol Comenius

Partnerství škol Comenius

Středa, 26 Červen 2013 06:56

SCHVÁLENO

Toto si mohli žáci 7.třídy spolu se svou učitelkou anglického jazyka přečíst v dopise, který přišel v těchto dnech a všechny nás příjemně překvapil. V lednu jsme se se žáky rozhodli, že zkusíme vstoupit do projektu s některými dalšími školami v Evropě. Šlo opravdu o zkoušku, nikdo z nás nevěřil, že by se nám hned napoprvé podařilo grant získat.

PODAŘILO SE. Naše žádost o udělení fin.prostředků pro práci na projektu Partnerství škol Comenius byla ve výběrovém řízení schválena.

Do projektu nazvaného "Unvoiced narratives of students"  (Nevyslovené příběhy studentů) se přihlásilo kromě nás dalších 7 škol z Evropy - Polsko, Belgie, Rakousko, Nizozemí, V.Británie, Řecko a Turecko). Obsahem projektu je nejenom výměna mailů, chatování, tvorba dokumentů (kalendář, slovníky,  ...),dramatická činnost, ale i vzájemné návštěvy jednotlivých partnerských škol. Nejaktivnější žáci budou mít v průběhu následujících dvou let příležitost poznat, jak se učí v "Evropě". (martha)

logo_naep_1.png

Aktualizováno Středa, 26 Červen 2013 06:59