Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > SPORTOVNÍ DEN ZAČAL POPLACHEM

SPORTOVNÍ DEN ZAČAL POPLACHEMDatum konání:
27.9.2021

POPLÁÁÁCH, VŠICHNI VEN !

Tímto hlasitým signálem a okamžitou evakuací všech žáků a jejich učitelů ze tříd a mimo budovu školy začal náš SPORTOVNÍ DEN.  Každá třída si určila svůj program, který ve sportovním duchu absolvovala.

Páťákům jsme zorganizovali pobyt v místní Kuželně. V restauraci se totiž nachází kvalitní kuželkářská dráha. Někteří žáci z naší třídy byli nebo jsou členy kuželkářského oddílu, ale ostatní včetně nás dospělých tam ještě nebyli. Výběr tohoto místa byl správný a ani jsme netušili, jak si to tam všichni užijeme. Pod odborným dohledem trenéra pana Stanislava Nováka jsme se snažili porážet stojící kuželky, které nám dávaly najevo, jak jsou neporazitelné. Nebyly ! Nadšení dětí přispělo k tomu, že na svých místech na konci dráhy padaly jako hrušky ze stromu. Rady trenéra si žáci brali k srdci a s dostatečnou soustředěností mezi s sebou zápolili v družstvech. Některé cenné zkušenosti předával spolužákům i Lukáš Suchánek, který je jedním ze svěřenců právě pana Nováka. Bylo to znát. Každý sport si najde svého favorita, pokud ho dělá rád a s vytrvalostí.

V našem dopoledním kuželkářském klání nechyběla přestávka k odpočinku a k občerstvení. Děkujeme moc paní Mirce Utikalové za to, že nám umožnila strávit s dětmi čas v Kuželně. Zajistila trenéra i dětem možnost, aby si nakoupily malé občerstvení. Ty toho jak se patří využily a táhly za jeden provaz se vším všudy  :-) :-) :-) . Za všechny V.

 

Fotodokumentace

 


kluk