Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > Sportovní den 7. třídy

Sportovní den 7. třídyDatum konání:
27.9.2021

Sportovní den jsme pojali v turistickém duchu. Naším cílem bylo především prožít tento den, společně, venku na čerstvém vzduchu a užít si plno zábavy při plnění úkolů, které si děti sami vymyslely. Po odhlasování trasy jsme společně vyrazili na pramen Bílého Halštrova na Výhledy. Na zdolání této trasy jsme měli celkem málo času. Vyrazili jsme po deváté hodině a ušli jsme úctyhodných 13,5 km. Podívejte se, jak si užili sportovní den někteří naši žáci.

 

Honza

Tento den byl super, protože jsem byl po dlouhé době zase venku a nebyla žádná škola. Nejdříve jsme šli na golf, tam jsme začali hrát hru „klíště“. Pak jsme měli za úkol sesbírat 30 šišek, což byla nuda, ale sesbírali jsme to rychle a vyrazili dál. Taky jsme hráli hru „Zem je láva“, sice jsem jednou uhořel, ale nemusíte mít strach, žiju! Šli jsme lesem a došli do cíle k prameni Bílý Halštrov. Tam jsme se podepsali a šli zpátky. Když jsme dorazili ke škole, všichni se radovali, najedli a šli domů.        

 

Kiky

V pondělí jsme si udělali výlet na Bílý Halštrov. Šli jsme kolem golfu, tam byly špendlíky, pak jsme šli dál okolo pole. Cestou jsme hráli hru „klíště“, ta mě moc bavila. Pak jsme hráli ještě další hry. Na Výhledech paní učitelka s paní asistentkou přemýšlely, jestli půjdeme dál, nebo zpátky. Nakonec jsme šli dál. Cestou jsme potkali hezký dům, na kterém byla dřevěná zvířata. U pramene jsme se všichni podepsali, a pak jsme šli zpátky do školy po silnici. Po chvilce jsme byli ve škole, tam jsme si dali oběd, a pak jsem šla domů.         

                                                                                                         

Terka

Vyráželi jsme okolo 9:15. Šli jsme přes golf a paní učitelku napadla hra „klíště“. Hra se hrála tak, že někdo někomu nenápadně připnul kolíček na batoh nebo na kapuci. Celou cestu jsme si kolíček navzájem připínali. Já, Lukáš, Michal a Patrik jsme šli pořád vepředu. Jak jsme šli a povídali jsme si, tak cesta utíkala hrozně rychle. Tím, že jsme šli jako první jsme uviděli pramen nejdřív. Běželi jsme tam a napili jsme se a pak jsme se celá třída podepsali.                                                     

 

Viky

Cesta na pramen byla srandovní, protože jsme hráli hru „klíště“. Jako první to schytal Honzík, který si toho všiml, až když se chtěl napít. Během této hry paní učitelka zakřičela „Zem je láva“, a tak jsem se běžela chytit větve stromu. Šli jsme lesem a pak chvíli po silnici. Na prameni jsme se všichni podepsali do takového deníku. Bylo jich tam hodně podepsaných. Bylo to moc krásné. Doma jsem odpoledne odpočívala.                                                                                                                               

 

Adam

Hned ráno jsme provedli požární cvičení, pak jsme se nasvačili a vyrazili na výlet na pramen Bílý Halštrov. Cesta tam i zpátky byla dlouhá, ale zábavná. Plnily se úkoly a hrály se hry. Víc mě bavila cesta tam, protože jsem byl úplně vzadu a povídal si se spolužáky. Cesta zpátky mě nebavila, protože mě bolely nohy a už si nebylo skoro o čem povídat. Pramen jsem chutnal a nebyl moc dobrý.            


kluk