Úvod > O škole > Akce školy > Druhá až pátá třída prožila dílny s lektorkami z Dizajnparku

Druhá až pátá třída prožila dílny s lektorkami z Dizajnparku

Hurá, sklo! Tak zněl název letošních dílen, které pro naše školáky z prvního stupně připravily lektorky z karlovarské galerie Dizajnpark. Nejprve nás seznámily se svou galerií, se slovem design a pověděly nám něco o skle. Pak přišly na řadu návrhy, jakými by bylo možné ozdobit sklenici, pokud možno vánočně. Když byly motivy připraveny, nastal čas vrhnout se do nejzábavnější části dílen. Děti ze druhé a třetí třídy malovaly na sklenice speciálními barvami, čtvrtá a pátá třída zdobila své sklenice vybrušováním. V závěru bylo možno sklenice dozdobit ozdobnými provázky a korálky. Škoda jen, že na práci nebylo více času, shodly se děti. Příště budeme muset nechat teorii na závěr a raději hned začít s tvořením:-).