Úvod > O škole > Akce školy > Akce školy - archiv do školního roku 2022/2023 > výlet do Techmanie

výlet do Techmanie

21.6.2023

Při příchodu do areálu Techmanie jsme viděli plno zajímavých exponátů, které jsme chtěli všichni vyzkoušet. Jako první jsme se zastavili u kladkostroje a poté jsme šli do nakloněné místnosti. Vyzkoušeli jsme i obří jojo, které nás vzneslo do vzduchu. Někteří se podívali i na show s tekutým dusíkem. Pak jsme se šli najíst do místního bufetu, kde měli jídlo za nízké ceny. Když jsme se najedli, tak jsme šli na prezentaci o přírodních katastrofách do planetária. Vyzkoušeli jsme si zde odpal vodíkové rakety. Nejvíce se nám líbila nakloněná místnost, vodní hrátky, simulátor vrtáku a bagr. Cesta vlakem se nám líbila, protože jsme pomocí filtrů dělali směšné fotky spolužáků.