DEN DVOJČAT

19.1.2023

DEN DVOJČAT v naší škole je za námi. Tato lednová akce byla součástí celostátního projektu SCHOOLS UNITED - HRDÁ ŠKOLA, do kterého jsme se přihlásili. Je v pořadí druhou událostí, která pomohla v oživení školního dne a zpříjemnění atmosféry. Čtvrtek 19.1. 2023 byl dnem, kde se v mnoha školách České republiky zahajoval školní den jinak než běžně. Děkujeme všem, kdo podpořil tuto akci a přišel s kamarádem nebo se spolužákem tak trochu nastejno. Dvojčata se našla i mezi dospěláky. Plníme pravidla projektu a posíláme fotografie z této události pořadatelům.  Fotky slouží především k inspiraci ostatních škol a sdílení nápadů z jednotlivých tematických dní. Zároveň se zařazujeme do slosování o hodnotné ceny, které v případě výhry získá naše škola. Je velmi důležité téma každé události ve všech třídách podporovat a vítat pomoc rodičů ( převážně u mladších žáčků ).

Nahlédněte do nabídky akcí na www.hrdaskola.cz

Fotografie jsou sdílené i na Facebooku či webových stránkách Schools United.