Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > FANTAZIE byla fakticky fantastická

FANTAZIE byla fakticky fantastickáDatum konání:
23.6.2021

Školní výlet naší třídy byla jedna velká fantazie. Odjeli jsme si ho prožít do Sokolova a na zámeček Doubí v Karlových Varech. První jsme navštívili zábavné centrum, kde jsme se opravdu vyřádili, ale také posilnili a odpočinuli si v tamní solné jeskyni. V Karlových Varech jsme navštívili Vánoční dům, který byl pro všechny také opravdovým zážitkem. A jak se celý výlet líbil hlavně dětem ?

 

Michal  - Já už se těším na další výlet a bude nás hodně bavit jako fantazie.

Evka - Hrozně se mi to líbilo a koupila jsem si tam fitget míček. Ve Vánočním domě jsem si koupila medvídka Čumáčka, kterého mi vybral Lukáš Pšenička. Děkuju Lukáši.

Lukáš P. - Moc se mi tam líbilo i když venku pršelo tak nám to vůbec uvnitř nevadilo. Bylo to dobrý i v autobuse a ve Vánočním domě jsem si koupil medvídkové čaje. Paní učitelko a Vlastičko moc děkuju jakej ste pro nás udělaly výlet.

Jindra - Výlet se mi líbil strašně a ty medvědi v domě a byla tam slečna Fany a ta byla moc milá na nás. Dost se nám klukům líbila.

Martin - Ve Fantazii jsme hráli na babu a skákali na trampolíně. To byla paráda.

Lukáš S. - Včerejší výlet byl zábavný, protože jsme se vyblbli. Solná jeskyně byla taky dobrá. Koukali jsme se tam na film a odpočívali.

Saša - Byl jsem rád, že jsem mohl jet na takový výlet se spolužáky. Moc se mi líbil. Děkuju vám všem.

Eliška - Ve Fantazii se mi moc líbilo, mají to tam nové udělaný a nejvíc se mi líbila pavučina. Ve Vánočním domě jsme si všechno prohlédli a já si koupila ptáčka. Bude se mnou ve škole.

David - Na výlet bych jel ještě stokrát, protože mě to tam tak bavilo. Ve Vánočním domě se mi líbilo městečko s vláčky. Bylo super.

Anička B. - Mě se líbilo jak jsme hráli na babu mezi prolézačkami a vůbec všechno tam hlavně trampolíny.

Anička VL. Byl to nejlepší školní výlet. Ty skluzavky, prolézačky, trampolíny a plno všeho. Je to tam prostě super.

Lucka - Výlet se mi velmi líbil. Ve Fantazii jsme byli ve vnitřní i venkovní části. Ve Vánočním domě bylo hodně andílků, medvědů a vánoční městečko.

Anička V. - Ve Vánočním domě jsme viděli největší sbírku medvědů na světě. 13200 kusů. V solné jeskyni jsme leželi na lehátkách a dívali se na

film. Jindra mi tam zahrabal nohy do soli.

Šarlota - Moc se mi to líbilo. Od 10. 00 jsme blbli v tom centru. Kupovala jsem si tam i žetony a řádili jsme. Bylo to hezký i ve Varech a v jeskyni.

Karolína - Já byla ráda, že jsem mohla jet s tou obvázanou nohou. Mamka jela se mnou a vzaly jsme i vozejk aby mě vozila. Jela taky jako moje a všech zdravotnice. Mohla sem být hlavně se třídou. Dlouho jsem doma.

paní učitelka Terezka - Návštěva Fantazie byla úchvatná, nejvíce jsem se vyřádila s dětmi na obrovské venkovní trampolíně pro cca 16 dětí. Zážitkem bylo i nalézání nesmyslů během výletu, kterých si měly děti všimnout např. košile za stěračem autobusu, panda na trampolíně atd. Ne všem se to podařilo.

Vlasta - Výlety s dětmi mám moc ráda a když mě po nich druhý den bolí celé tělo, nelituji toho a vím, že mi za to ten čas s nimi stál. Do Vánočního domu se rozhodně podívám i o Vánocích a všem tuto návštěvu doporučuji.

 

Výlet plný zážitků máme za sebou. Důležité je, že jsme se všichni vrátili ve zdraví domů. Děkujeme ochotnému panu Kocumovi za bezpečný odvoz. Byl také fantastický. Poděkování posíláme i rodičům, kteří nás po příjezdu obdarovali pochvalou, která byla i v podobě sladkých pochoutek.


kluk