Úvod > > Aktuality ze školky > Aktuality ze školky - archiv do školního roku 2022/2023 > Advent ve Sluníčkách

Advent ve Sluníčkách

Naší třídu Sluníček během adventního období zpříjemnila vánoční výzdoba a výtvarné tvoření dětí.

Děti nadšeně vyráběly ozdoby na vánoční stromeček a dárečky pro rodiče. Nechybělo ani zdobení stromečku ve třídě.

5.12. jsme v naší třidě přivítali návštěvu z pekla. I přesto, že se děti bály, každý si za svou písničku,  nebo básničku odnesl domů mikulášskou nadílku. Děti se s Mikulášem, andělem i s čertem vyfotily.

Vždy v tomto vánočním období s dětmi nacvičujeme vánoční besídku pro rodiče. Zpíváme si koledy a vyprávíme si o vánočních zvycích.

13. prosince se děti i učitelky oblékly do svátečního a besídku jsme si moc užily. V divadle ZŠ byla příjemná atmosféra a některým rodičům ukápla i slzička.

Ježíšek nadělil dětem ve školce spoustu dárečků, které jsme si společně rozbalili. Dětem zářily oči stěstím.

Vánoční období jsme zakončili focením v tělocvičně. Všichni jsme měli vánoční oblečení a sváteční nálada přetrvávala po celý den.

Ať je nadcházející rok pro všechny příjemný a klidný a do nového roku přejeme všem především pevné zdraví. Paní učitelky Blanka a Jana.