Úvod > O škole > Akce školy > Vánoční jarmark

Vánoční jarmark

19.12.2023

Dne 19.12.2023 se v naší škole uskutečnil VÁNOČNÍ JARMARK. Od 15.00 zatančily děti z kroužku Minizumba na  4 písničky pod vedením Petry Šulkové a poté už natěšeně čekali žáci všech tříd u svých stolků, aby mohli prodat rodičům a příbuzným své výrobky, které vyráběli dopoledne při vánočních dílnách. K vidění a koupi byly dřevěné stromečky, andělé, hvězdy, skleněná těžítka, svícny, ale i mýdla, svíčky a různé papírové ozdoby. Některé třídy měly přichystané i občerstvení, např. perník, muffiny, slané šneky, ale nechybělo ani kakao, čaj nebo dětský svařáček. Tímto bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří přispěli svou koupí našim žákům do třídního fondu, z kterého potom čerpají na výlety, exkurze i kulturní programy.

Děkujeme všem učitelům a asistentkám, kteří se také podíleli na organizaci celé akce.