Úvod > O škole > Akce školy > Akce školy - archiv do školního roku 2022/2023 > VÁNOČNÍ DEN

VÁNOČNÍ DEN

16.12.2022

Dnešní den v naší škole byl ve znamení VÁNOC, na které se všichni moc těšíme. Atmosféru těchto svátků umocnilo především oblečení a doplňky všech, kteří chtěli podpořit nápad učitelů z druhého stupně. Podpora byla opravdu veliká a vánočně ustrojeni a přizdobeni přišli nejen starší žáci, ale i děti z celého prvního stupně, mateřské školky, učitelé, asistentky, paní ředitelka i kuchařka. Společné foto, které se pořizovalo ve školní tělocvičně, to vše dokazovalo. Přestože byli všichni oblečeni tak trochu jinak, výuka nikoho neminula. Dnešní VÁNOČNÍ DEN byl takový předskokan před vánočními dílnami, jarmarkem, třídními besídkami a PRÁZDNINAMI. Děkujeme úplně všem za skvělý zážitek, který není každý den.

20221216_081540.jpg  a další fotografie