Úvod > O škole > Akce školy > Akce školy - archiv do školního roku 2022/2023 > Poděkování

Poděkování

Školní skalka se opět stala ozdobou hlavního vchodu do školy, a to především zásluhou paní Jitky SUKOVÉ, která přispěla nejenom nápadem, ale nelitovala svého volného času a zúčastnila se všech tří "brigádnických akcí", také svým laskavým slovem u pana HUDACKÉHO zajistila potřebný materiál - březová polena a kůru. Také jemu patří velký dík za obstarání a dovoz polen i kůry.

Ruku k dílu, opět ve svém volném čase, přiložili i pedagogičtí pracovníci - Vlasta CICKOVÁ, Lenka DROZDEKOVÁ, Klára NECHUTNÁ, Daniela PETRŽELOVÁ, Ilona KINDLOVÁ, Tereza KRÁLOVÁ a Jiří MARTÍNEK - a maminka paní BLAŽÍKOVÁ.

Velká pochvala patří i Adamu STREJČKOVI, žáku 8.třídy, který nám přišel ve volném dni pomoci, přestože se mohl věnovat svým koníčkům.

Pochvalu si zaslouží i žáci 9.třídy, kteří se postarali v rámci předmětu světa práce o vynesení těžkých kamenů ze skalky, čímž nám ostatním velice ulehčili další práci
na ní.

Děkuji tímto všem, kteří bez nároku na odměnu věnovali svůj volný čas škole a přispěli tak k jejímu dalšímu "zvelebení".
Moc si vážím vašeho přístupu :)

Hana Martínková - ředitelka školy

sunflower-1801284_1280.png