Akce školy

Sportovní den 2.stupně

Sportovní den 2.stupně

Zobrazit článek

Akce školy

SPORTOVNÍ DEN 1.stupně

SPORTOVNÍ DEN prvního stupně naší školy , proběhl nad naše očekávání. Natěšení žáci od první až po pátou třídu dokázali, že sportovat umí. Rozděleni do smíšených skupin absolvovali sedm stanovišť, které pro ně připravily paní učitelky a jejich asistentky.

Zobrazit článek

Aktuality tříd

Žáci 4. a 5. třídy navštívili hrad Loket

Za nabitým programem z historie známého hradu Loket, se vydali žáci čtvrté a páté třídy naší školy. Zavítali do míst, kde je měli možnost shlédnout zajímavosti spojené s tímto hradem i městem Loket. Přivítaly nás průvodkyně hradu a žákům předaly knížku pracovních listů o Karlu IV.

Zobrazit článek

Volnočasové aktivity

OLYMPIJSKÝ OHEŇ ZHASNUL

Týden utekl jako voda a příměstský tábor s táborovou hrou - LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY, byl ukončen. Náš olympijský oheň sice zhaznul, ale zážitky a pořádně protažená těla sportovců, zůstanou v paměti všech táborníků i vedoucích ještě dlouho. Alespoň tak míníme podle reakcí dětí.

Zobrazit článek

Projektová činnost

Dvě třídy v novém

Zobrazit článek

Aktuality MŠ

Zápis do mateřské školy

Zápis do mateřské školy v termínu 4. - 11.května 2020 včetně

Zobrazit článek

spolu_logo.pngZákladní škOla a mateřská škola Hazlov - Začít spolu

Náš vzdělávací program je pro děti v mateřské škole a žáky na prvním stupni základní školy.

  1. Přizpůsobuje se dítěti a zdůrazňuje podnětné prostředí ve třídě.
  2. Umožňuje, ba dokonce prosazuje inkluzi dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
  3. Děti a žáci pracují podle svých schopností, znalostí, ale i zájmu.
  4. Děti i žáci se učí samostatnosti, odpovědnosti, aktivitě při řešení problému.

Více o programu

kluk