Akce školy

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021/22

Školní rok 2021/22 bude zahájen 6.září 2021. Další informace týkající se výuky a testování žáků budou postupně zveřejňovány na stránkách školy pod odkazem "AKTUÁLNĚ" .

Zobrazit článek

Veškeré nástrahy jsme zvládli :)

Aktuality tříd

TÁHNEME ZA JEDEN PROVAZ

Žáci páté třídy naší školy si pomalu zvykají na školní povinnosti. Zvyknout si také budou muset na prostředí jiné třídy a na novou paní učitelku. Jmenuje se Jana Katinová. Opakováním učiva, připomenutím všech třídních pravidel a školního řádu, se jako správní spolužáci snaží tzv.

Volnočasové aktivity

Nabídka nových kroužků

Nové kroužky

Projektová činnost

Dvě třídy v novém

spolu_logo.pngZákladní škOla a mateřská škola Hazlov - Začít spolu

Náš vzdělávací program je pro děti v mateřské škole a žáky na prvním stupni základní školy.

1. Přizpůsobuje se dítěti a zdůrazňuje podnětné prostředí ve třídě.
  2. Umožňuje, ba dokonce prosazuje inkluzi dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
  3. Děti a žáci pracují podle svých schopností, znalostí, ale i zájmu.
  4. Děti i žáci se učí samostatnosti, odpovědnosti, aktivitě při řešení problému.

Více o programu