Akce školy

Canisterapie

Ve středu 9.1. jsme v naší škole přivítali zvláštní návštěvu. Z Krajkové u Sokolova přijel pan Bohumil Stránský a společně s ním přijeli i jeho čtyři leonbergři Karel, Jaroušek, Jesye, roční Ejmy a jeden menší kříženec Ozák. Pan Stránský se věnuje výcviku a chovu psů, ale hlavně canisterapii.

Aktuality tříd

Podzim a zima ve 3.A

Zprávička našich aktivních třeťáčků.

Volnočasové aktivity

JAK NÁM JDE GYMNASTIKA ?

GYMNASTIKA  Žáci se naučili v prvním pololetí školního roku správné držení těla. Reagují na slovní pokyny a některé gymnastické názvosloví. Seznámili se s  nářadím. V akrobacii zvládnou základní gymnastické skoky ( čertík, nůžky, dálkový skok, kadet ), kotoul vpřed.

Projektová činnost

Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí

je název projektu, na jehož realizaci jsme žádali o dotaci Ministerstvo pro místní rozvoj. Žádost byla postavena "megalomansky", přesto však nezískala potřebný počet bodů pro realizaci.

Ekoparlament

05. 05. 2017

Přítomni:  Pech (3), Suchopárová (3), Plevný (4), Pokorná (5), Sedlák (5), Synková (6), Šímová (6), Rusiníková (6), Goldschalt (8), Mg.r Kindlová, Mgr. Šimková. Dnešní program byl víceméně jasný, čeká nás návštěva z Terezy, která bude hodnotit, co se nám za dva roky podařilo a co ne a jestli si zasloužíme titul ekoškoly i v dlaších letech. A tak jsme se připravovali a připravovali a připravovali. K. Šímová

Aktuality MŠ

Obrazové zprávičky z naší školičky

Chcete se s námi projít vším, co děti zažívaly a prožívaly do současné doby? Nahlédněte do fotogalerie - Mateřská škola v obraze.

spolu_logo.pngZákladní škOla a mateřská škola Hazlov - Začít spolu

Náš vzdělávací program je pro děti v mateřské škole a žáky na prvním stupni základní školy.

1. Přizpůsobuje se dítěti a zdůrazňuje podnětné prostředí ve třídě.
  2. Umožňuje, ba dokonce prosazuje inkluzi dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
  3. Děti a žáci pracují podle svých schopností, znalostí, ale i zájmu.
  4. Děti i žáci se učí samostatnosti, odpovědnosti, aktivitě při řešení problému.

Více o programu