Akce školy

Po kotníky ve vodě ....

Akce školy

Cyklovýlet na Soos

V pondělí 27. 6. 2022 se žáci 6. třídy vydali na cyklovýlet do Národní přírodní rezervace Soos.

Aktuality tříd

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE 5

V setkávání rodičů žáků naší páté třídy pokračujeme i v samém konci školního roku. O své práci byl ochotný vyprávět pan Kolář, tatínek naší Evy. Jelikož je jeho povoláním - vedoucí funkce ve výtopně ve Františkových Lázních, využili jsme nabídky exkurze a tentokrát se vypravili my za ním.

Zobrazit článek

Na fotografiích ve videu jsou k vidění vybrané práce z výtvarného kroužku Tvořílci.

Projektová činnost

Dvě třídy v novém

Aktuality MŠ

Výlet předškoláků

spolu_logo.pngZákladní škOla a mateřská škola Hazlov - Začít spolu

Náš vzdělávací program je pro děti v mateřské škole a žáky na prvním stupni základní školy.

1. Přizpůsobuje se dítěti a zdůrazňuje podnětné prostředí ve třídě.
  2. Umožňuje, ba dokonce prosazuje inkluzi dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
  3. Děti a žáci pracují podle svých schopností, znalostí, ale i zájmu.
  4. Děti i žáci se učí samostatnosti, odpovědnosti, aktivitě při řešení problému.

Více o programu