Úvod > O škole > Projektová činnost > Poděkování na závěr

Poděkování na závěr

Pondělí, 10 Srpen 2015 11:28

Projekt UNVOICED NARRATIVES of STUDENTS skončil, závěrečná zpráva je napsána. I když před nás postavil spousty práce, přinesl nám také nesmírné množství zážitků, poznání nových lidí a míst, zkušeností, které bychom v rámci běžné výuky nikdy nezískali.

Proto bychom chtěli poděkovat za to, že něco takového jako program celoživotního vzdělávání COMENIUS existuje a umožňuje žákům i jejich učitelům navštívit různé kouty Evropy, prověřit jazykové schopnosti a ještě více se k dalšímu učení motivovat. Určitě nechceme zůstat pouze u tohoto jediného projektu, ale do budoucna bychom se chtěli podobných projektů znovu účastnit.

Poděkování patří i žákům naší školy, kteří zpracovávali jednotlivá témata, psali dopisy, aktualizovali Comenius koutek, natáčeli videa.

Šesťáci, osmáci, deváťáci děkuji za pomoc.

Hana Martínková - ředitelka školy

Poslední počiny žáků :