Úvod > O škole > Projektová činnost > E-twinning

E-twinning

Pátek, 09 Březen 2012 14:30

Zahajujeme projekt  eTwinning

Naše škola je od února 2012 zapojena do mezinárodního projektu eTwinning. Národní podpůrné středisko schválilo naši spolupráci na  projektu s názvem  „A day in the life of a pupil ...“ (Jeden den v životě žáka) se školou College J.Racine ve Francii. Projekt se soustředí na výchovu k ekologickému chování, což úzce souvisí i s naší snahou o získání titulu Ekoškola,a smysluplnému využití volného času mládeže. Obsahem projektu je vzájemná výměna zkušeností v těchto oblastech. K mezinárodní komunikaci v angličtině prostřednictvím elektronické pošty se připravují pod vedením Mgr. L. Ebrové žáci 9. ročníku. Jejich příspěvky ohledně práce na tomto projektu budou průběžně uveřejňovány na školním webu. (ebroli)

Aktualizováno Sobota, 26 Květen 2012 14:30