Úvod > O škole > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Štítky:

Letní příměstský tábor potřetí

Co budete dělat o letních prázdninách?

Publikováno 30. 1. 2019 21:12

Ruční práce nás baví

Kroužek Šikovná ruka - Děti na kroužku rozvíjí svou fantazii, kreativitu, zručnost a výtvarné dovednosti. Rozvíjí svůj estetický cit k okolí.

Publikováno 4. 11. 2018 20:26

Řečová výchova a vaření

Kroužek řečové výchovy - logopedická prevence se zabývá individuálními potřebami dětí v oblasti poruch řeči, správného vyvozování hlásek a celkového rozcvičení mluvidel.

Publikováno 4. 11. 2018 19:50

Hudba, to je naše.

Pěvecký kroužek - náplní kroužku je děti přivést k hudbě a ke zpěvu. Svými vystoupeními děláme radost rodičům i prarodičům a všem našim přátelům a příznivcům. Tradičně se vystupujeme na Hazlovské pouti, při posezení důchodců, vítání občánků do života.

Publikováno 4. 11. 2018 19:40

Sportovní kroužky se představují

Kroužek pohybových her pro velký zájem dětí byl rozdělen na dvě skupiny. I. skupina jsou žáci 1. a 2.třídy, II.skupinu tvoří žáci 3.třídy. Na kroužku hrajeme různé hry, nejoblíbenější jsou "míčovky", hry na postřeh a honičky. Děti rády cvičí na velkých míčích.

Publikováno 4. 11. 2018 19:34

Nabídka volnočasových aktivit ve školním roce 2018/19

Ve školním roce 2018/19 nabízíme dětem výběr ze 14 kroužků, název, vedoucí a termín jsou uvedeny v tabulce. Cena zůstává stejná jako v předchozím roce - 300 Kč za jakýkoli počet navštěvovaných kroužků.

Publikováno 15. 9. 2018 19:12

HOLA, HOLA TÁBOR VOLÁ!

NABÍDKA PŘÍMĚSTSKÝCH LETNÍCH TÁBORU V HAZLOVĚ : ČERVENEC - SRPEN 2018; TÁBOR č.1; Termín : 2.7. - 13.7. 2018; Celotáborová hra : AKTA X; Kapacita tábora : 30 dětí; CT AKTA X je zaměřena na práci tajných agentů čtyř států světa - KGB (Rusko), BIS (Česká republika), SIS( Slovenská republika), FBI (Amerika). Pod vedením speciálních a velícících agentů budou pod krycími jmény absolvovat specializované kurzy a následně řešit záhadné a neuvěřitelné případy ...

Publikováno 2. 3. 2018 12:30

Kdo zvítězil?

No přece VŠICHNI! Podívejte se na foto!

Publikováno 2. 3. 2018 12:27

Další ohlasy rodičů a dětí na tábor

Děkujeme za super nápad zreallizovat příměstský tábor při naší Základní škole v Hazlově. Verunka se každý večer nemohla dočkat následujícího rána a toho, co je všechno další den čeká. Chodila domů plná nadšení a zážitků, vyprávěla s jiskříčkou v oku, co celý den s dětmi dělaly, jak běhaly po sklepě a objevovaly nová dobrodružství, včetně sudu s červy, pavouky, slimáky a hady. Líbilo se jí plnění úkolů, soutěžení mezi družstvy, ale hlavně odměny.

Publikováno 2. 3. 2018 12:24

Příměstský tábor i pro integrované děti? ANO!

Když to jde, tak proč ne? Život na Příměstském letním táboře v Hazlově si užily tři děti , které pojí něco společného. Jsou místní a ve škole jsou zařazeni jako žáci do režimu speciálního vzdělávání. Jsou integrováni v běžných třídách, kde se učí podle individuálního vzdělávacího plánu a mají asistenty pedagoga.

Publikováno 2. 3. 2018 12:20