Úvod > O škole > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Štítky:

KDO RÁD VAŘÍ, TOMU SE DAŘÍ

Zájmové kroužky jsou u dětí velmi oblíbené. V naší škole tomu není jinak. Každý den v týdnu mají zájemci o mimoškolní činnost trávit volný čas, podle svého. Jedním z mnoha kroužků je VAŘENÍ.

Autor: Vlasta Cicková Publikováno 6. 1. 2020 20:19

UZAVŘENÍ ŠKOLY ČAR A KOUZEL V BRADAVICÍCH

Datum konání: 19. 8. 2019 - 23. 8. 2019

Škola čar a kouzel v Bradavicích se v pátek uzavřela.V pondělí byli do ní přijati studenti, kteří byli moudrým kloboukem zařazeni do čtyř kolejí : ZMIJOZEL - HAVRASPÁR - MRZIMOR - NEBELVÍR.

Autor: Vlasti Publikováno 25. 8. 2019 19:00

Program tábora a závěrečný diplom

Program tábora:

Autor: V.Cicková Publikováno 14. 8. 2019 10:48

INFORMACE PRO RODIČE A TÁBORNÍKY - 2. turnus příměstského tábora v Hazlově HARRY POTTER

Datum konání: 19. 8. 2019 - 23. 8. 2019

Vážení rodiče a táborníci,

Autor: Vlasta Publikováno 10. 8. 2019 17:00

ZPĚTNÁ VAZBA STÁLE JEŠTĚ POKRAČUJE

Příměstský tábor 2019 v Hazlově se mi moc líbil. Každý den jsme hráli jiné hry, soutěžili jsme o ORINY. Chodili jsme na procházky a výlety, nejvíc se mi líbol Kmok, výroba vlastního kamene a psaní dopisů pro Kamenožrouta. Nikdy nezapomenu, jak jsme zachránili vládkyni pohádkové země.

Autor: rodiče, táborníci, vedoucí Publikováno 22. 7. 2019 15:55

ZPĚTNÁ VAZBA JEŠTĚ POKRAČUJE

Skončila škola, ale dcera se nemohla ráno dospat tábora. Každý den nemluvila o ničem jiném, než o Strašidelné stezce, o Údolí skřítků, o Bažině smutku, o úkolech a také o odměnách. Přinesla si domů vlastní výrobky i ceny. Chutnaly jí nejen obědy.

Autor: rodiče a táborníci Publikováno 21. 7. 2019 17:54

ZPĚTNÁ VAZBA POKRAČUJE

Tímto bych chtěla poděkovat učitelkám p. Cickové, Šárce Kohoutové a praktikantkám, které se podílely na uskutečnění dětského příměstského tábora s motivem NEKONEČNÉHO PŘÍBĚHU. Za mého syna mohu s radostí říci , že tábor splnil veškerá naše očekávání, byl tak nadšený a nedočkavý dalšího dne.

Autor: rodiče a táborníci Publikováno 19. 7. 2019 19:52

Že je o Příměstské letní tábory v Hazlově velký zájem, naznačuje rychlé přihlašování již v zimních měsících. Jednak je to velká pomoc zaměstnaným rodičům a také zpestření programu dětí na samém začátku prázdnin. Ten se připravuje včas a pečlivě.

Publikováno 18. 7. 2019 20:11

ZÁCHRANA VLÁDKYNĚ

Datum konání: 12. 7. 2019

Poslední den tábora je tady a na děti čeká po devítidenní cestě, zakončení celé hry a to záchrana vládkyně říše Fantazie. Všichni jsme se na tento den těšili. Cesta byla dlouhá a někdy nelehká.

Autor: Vlasta Publikováno 15. 7. 2019 22:29

CESTA DO ŘÍŠE FANTAZIE POKRAČUJE

Rčení, že bez práce nejsou koláče, neplatí na našem táboře. V lese býváme často a tak nelze přehlédnout bohaté koberce modrých dobrůtek. Nápad, že si z nich upečeme koláče nadchnul všechny a tak byl výsledek jaký byl. Dobrota to fakt byla !

Autor: Vlasta Publikováno 15. 7. 2019 20:56