Úvod > O škole > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Sportovní kroužky se představují

Kroužek pohybových her pro velký zájem dětí byl rozdělen na dvě skupiny. I. skupina jsou žáci 1. a 2.třídy, II.skupinu tvoří žáci 3.třídy. Na kroužku hrajeme různé hry, nejoblíbenější jsou "míčovky", hry na postřeh a honičky. Děti rády cvičí na velkých míčích.

Publikováno 4. 11. 2018 19:34

Nabídka volnočasových aktivit ve školním roce 2018/19

Ve školním roce 2018/19 nabízíme dětem výběr ze 14 kroužků, název, vedoucí a termín jsou uvedeny v tabulce. Cena zůstává stejná jako v předchozím roce - 300 Kč za jakýkoli počet navštěvovaných kroužků.

Publikováno 15. 9. 2018 19:12

HOLA, HOLA TÁBOR VOLÁ!

NABÍDKA PŘÍMĚSTSKÝCH LETNÍCH TÁBORU V HAZLOVĚ : ČERVENEC - SRPEN 2018; TÁBOR č.1; Termín : 2.7. - 13.7. 2018; Celotáborová hra : AKTA X; Kapacita tábora : 30 dětí; CT AKTA X je zaměřena na práci tajných agentů čtyř států světa - KGB (Rusko), BIS (Česká republika), SIS( Slovenská republika), FBI (Amerika). Pod vedením speciálních a velícících agentů budou pod krycími jmény absolvovat specializované kurzy a následně řešit záhadné a neuvěřitelné případy ...

Publikováno 2. 3. 2018 12:30

Kdo zvítězil?

No přece VŠICHNI! Podívejte se na foto!

Publikováno 2. 3. 2018 12:27

Další ohlasy rodičů a dětí na tábor

Děkujeme za super nápad zreallizovat příměstský tábor při naší Základní škole v Hazlově. Verunka se každý večer nemohla dočkat následujícího rána a toho, co je všechno další den čeká. Chodila domů plná nadšení a zážitků, vyprávěla s jiskříčkou v oku, co celý den s dětmi dělaly, jak běhaly po sklepě a objevovaly nová dobrodružství, včetně sudu s červy, pavouky, slimáky a hady. Líbilo se jí plnění úkolů, soutěžení mezi družstvy, ale hlavně odměny.

Publikováno 2. 3. 2018 12:24

Příměstský tábor i pro integrované děti? ANO!

Když to jde, tak proč ne? Život na Příměstském letním táboře v Hazlově si užily tři děti , které pojí něco společného. Jsou místní a ve škole jsou zařazeni jako žáci do režimu speciálního vzdělávání. Jsou integrováni v běžných třídách, kde se učí podle individuálního vzdělávacího plánu a mají asistenty pedagoga.

Publikováno 2. 3. 2018 12:20

A co na tábor rodiče?

S programem letního tábora v Hazlově jsem byla moc spokojená. Téma "Pevnost Boyard" bylo dobře zvolené, syn přicházel každé odpoledne domů plný nových zážitků. Denní program byl aktuálně přizpůsoben počasí. Děkuji všem, kteří se na přípravě a realizaci tábora podíleli.

Publikováno 1. 3. 2018 14:07

Konec tábora

Utekl čas věnovaný příměstskému letnímu táboru v Hazlově a celotáborová hra Pevnost Boyard se dohrála. Prostory školní družiny, šatny a především sklepu osiiřely. Třicet účastníků nelítostného boje o získání mincí se nerado loučilo s osmi dny plnými akcí a úkolů. Skončilo setkávání s otcem Furou, každodenní zadávání indicie i lovení míncí ze sudu plného všeho možného. Tábor byl určený jen pro silné jedince a ti si také dokázali, že jimi jsou.

Publikováno 1. 3. 2018 14:05