Drobečková navigace

Úvod > O škole > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity


Sportovní kroužky se představují

Kroužek pohybových her pro velký zájem dětí byl rozdělen na dvě skupiny. I. skupina jsou žáci 1. a 2.třídy, II.skupinu tvoří žáci 3.třídy. Na kroužku hrajeme různé hry, nejoblíbenější jsou "míčovky", hry na postřeh a honičky. Děti rády cvičí na velkých míčích.

Více

Publikováno 4. 11. 2018 19:34

Nabídka volnočasových aktivit ve školním roce 2018/19

Ve školním roce 2018/19 nabízíme dětem výběr ze 14 kroužků, název, vedoucí a termín jsou uvedeny v tabulce. Cena zůstává stejná jako v předchozím roce - 300 Kč za jakýkoli počet navštěvovaných kroužků.

Více

Publikováno 15. 9. 2018 19:12

HOLA, HOLA TÁBOR VOLÁ!

NABÍDKA PŘÍMĚSTSKÝCH LETNÍCH TÁBORU V HAZLOVĚ : ČERVENEC - SRPEN 2018; TÁBOR č.1; Termín : 2.7. - 13.7. 2018; Celotáborová hra : AKTA X; Kapacita tábora : 30 dětí; CT AKTA X je zaměřena na práci tajných agentů čtyř států světa - KGB (Rusko), BIS (Česká republika), SIS( Slovenská republika), FBI (Amerika). Pod vedením speciálních a velícících agentů budou pod krycími jmény absolvovat specializované kurzy a následně řešit záhadné a neuvěřitelné případy ...

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:30

Kdo zvítězil?

No přece VŠICHNI! Podívejte se na foto!

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:27

Další ohlasy rodičů a dětí na tábor

Děkujeme za super nápad zreallizovat příměstský tábor při naší Základní škole v Hazlově. Verunka se každý večer nemohla dočkat následujícího rána a toho, co je všechno další den čeká. Chodila domů plná nadšení a zážitků, vyprávěla s jiskříčkou v oku, co celý den s dětmi dělaly, jak běhaly po sklepě a objevovaly nová dobrodružství, včetně sudu s červy, pavouky, slimáky a hady. Líbilo se jí plnění úkolů, soutěžení mezi družstvy, ale hlavně odměny.

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:24

Příměstský tábor i pro integrované děti? ANO!

Když to jde, tak proč ne? Život na Příměstském letním táboře v Hazlově si užily tři děti , které pojí něco společného. Jsou místní a ve škole jsou zařazeni jako žáci do režimu speciálního vzdělávání. Jsou integrováni v běžných třídách, kde se učí podle individuálního vzdělávacího plánu a mají asistenty pedagoga.

Více

Publikováno 2. 3. 2018 12:20

A co na tábor rodiče?

S programem letního tábora v Hazlově jsem byla moc spokojená. Téma "Pevnost Boyard" bylo dobře zvolené, syn přicházel každé odpoledne domů plný nových zážitků. Denní program byl aktuálně přizpůsoben počasí. Děkuji všem, kteří se na přípravě a realizaci tábora podíleli.

Více

Publikováno 1. 3. 2018 14:07

Konec tábora

Utekl čas věnovaný příměstskému letnímu táboru v Hazlově a celotáborová hra Pevnost Boyard se dohrála. Prostory školní družiny, šatny a především sklepu osiiřely. Třicet účastníků nelítostného boje o získání mincí se nerado loučilo s osmi dny plnými akcí a úkolů. Skončilo setkávání s otcem Furou, každodenní zadávání indicie i lovení míncí ze sudu plného všeho možného. Tábor byl určený jen pro silné jedince a ti si také dokázali, že jimi jsou.

Více

Publikováno 1. 3. 2018 14:05

Další zprávy z pevnosti

Místo ve sklepě, kde týmy využívají možnosti získání většího obnosu mincí, je den ode dne horší a horší. Obsah sudu se totiž mění, a tak táborníky vždy překvapí něco nového. Ze sklepa se ozývají hlasitější a intenzivnější výkřiky slabších jedinců, než ve dnech předchozích. V místnosti je více pavouků, hadů, žížal, slimáků a obsah sudu je tekutější. Přesto jsou děti natěšené a na odpolední část hry netrpělivé. Nejraději by ji hrály celý den.

Více

Publikováno 1. 3. 2018 14:03

Zprávy z pevnosti

V úterý 11.7. jsme si na táboře naplánovali výlet na chatu Golfinku. Už její samotný název napovídá, že se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště. Překrásné prostředí tohoto místa děti navštívily poprvé, přestože většina bydlí v Hazlově a o hřišti ví. Majitelka chaty, paní Alena Hejzková, která s námi na táboře pobývá jako jedna z vedoucích, nás do ní všechny pozvala. Zázemí tohoto objektu nám umožnilo soutěžit mezi týmy, hrát různé hry, opékat špekáčky a hledat poklad.

Více

Publikováno 1. 3. 2018 14:01


kluk