Úvod > O škole > Projektová činnost > Projekt je ukončen

Projekt je ukončen

28.únor 2013 byl posledním dnem naší tříleté práce na projektu EU-peníze školám. V rámci projektu bylo vytvořeno 18 sad digitálních učebních materiálů a 2 sady materiálů určených čtenářské gramotnosti (jejich seznam je k dispozici v článku digitální učební materiály a veřejně přístupné jsou pod těmito názvy na stránkách http://www.dumy.cz).

Finanční prostředky z tohoto projektu byly použity na vybudování počítačové sítě v rámci školy, pořízení nového serveru a počítačů jak pro učitele, tak i pro žáky. Z rozpočtu školy a příspěvku zřizovatele se nám podařilo zmodernizovat počítačovou učebnu, zakoupit nové PC stoly a monitory.

Dostatečný počet učitelských PC umožňuje plně využívat elektronickou školní matriku, jejíž součástí je i přehled klasifikace pro rodiče našich žáků a možnost komunikace učitel - rodič. Toho využívají především rodiče mladších žáků pro jejich omlouvání. Tento systém je pro obě strany pohodlnější, proto bychom uvítali zapojení i dalších rodičů.

wp_000352.jpg nová PC učebna

stará PC učebna p7260024.jpg