Drobečková navigace

Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > ZPĚTNÁ VAZBA TĚŠÍ

ZPĚTNÁ VAZBA TĚŠÍŽe je o Příměstské letní tábory v Hazlově velký zájem, naznačuje rychlé přihlašování již v zimních měsících. Jednak je to velká pomoc zaměstnaným rodičům a také zpestření programu dětí na samém začátku prázdnin. Ten se připravuje včas a pečlivě. Rozmanitost celotáborových her nezná mezí a úplně každá má své kouzlo. Každý tábor má své zahájení, které je plné očekávání a někdy i obav. U ukončení táborového života to už bývá jiné. Zážitky a vzpomínky na každodenní osmihodinové hraní, kamarády i vedoucí je těžké, jen tak ukončit. A to nejen pro děti. Když se k vám po takovém ukončení tábora dostane zpětná vazba, která naznačuje spokojenost rodičů i dětí, těší to všechny hodně moc.

 

 

Letošní příměstský tábor Nekonečný příběh byl skutěčným dobrodružstvím pro naše děti. Příběh Falka, území skřítků a záchrana vládkyně říše Fantazie ovládly první prázdninové dny naši domácnost.Lucinka chodila domů s novými zážitky, líčila dopodrobna úkoly, které plnila, prozpěvovala si písničku doprovázející pohádkový příběh a zářila, když počítala přibývající oriny.

Velké díky patří všem, které připravily program na tyto dny - Vlastičce Cickové, Šárce Kohoutové, Denise Charvátové, Natce Bartokové a Denisce Cickové.

Děkujeme VLASTA PEKOVÁ

 

 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu dětského příměstského tábora v Hazlově ( nekonečný příběh) za celodenní program  a péči naší dcery, která se alespoň na začátku prázdnin nenudila. Děkujeme. Byl pro nás výhodný i tím, že jsme se před rokem přistěhovali a byla to příležitost, aby se dcera seznámila s dalšími dětmi. Užila si několik dní jinak než s rodiči a učiteli. Samozřejmě nesmím zapomenout na obědy, které měli v místní restauraci Kuželna a moc si dcera pochutnala a výborný koláč s boruvkami, který upekla hlavní vedoucí Vlastička Cicková. Všem moc děkujeme za zážitky na celý život. S pozdravem PHAMOVÁ

 

 

 

Děkujeme za letošní tábor. Danča se každý den těšil a bylo vidět, že se mu tam líbí. Vždy vyprávěl co tam bylo. Vzkazuje všem vedoucím a praktikantkám, že byl tábor hezkej. JURDOVÁ NIKOL A DANEK


kluk