Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > ZPĚTNÁ VAZBA STÁLE JEŠTĚ POKRAČUJE

ZPĚTNÁ VAZBA STÁLE JEŠTĚ POKRAČUJE

Příměstský tábor 2019 v Hazlově se mi moc líbil. Každý den jsme hráli jiné hry, soutěžili jsme o ORINY. Chodili jsme na procházky a výlety, nejvíc se mi líbol Kmok, výroba vlastního kamene a psaní dopisů pro Kamenožrouta. Nikdy nezapomenu, jak jsme zachránili vládkyni pohádkové země.

Chtěli bychom poděkovat všem, za krásné zpříjemnění prázdnin. REPČÍKOVI

Když jsem se dozvěděla , že budu na příměstském táboře v Hazlově, nevěděla jsem, co od toho očekávat, bála jsem se. Předchozí dva roky jsem byla ve Františkových Lázních, kde už jsem znala děti a ostatní vedoucí. Bylo mi líto, že tam s nimi nebudu a místo toho budu v Hazlově. Hned během prvního táborového dne ze mě strach opadl. Myslím si, že jsme si všichni na sebe zvykli a všichni jsme si to společně moc užili. Brigádu na táboře beru jako zkušenost do mého budoucího povolání, studuji obor Učitelství pro 1. stupeň. Díky táborům se ujišťuji, že tuto práci chci v budoucnu dělat.

Děkuji moc za nové zkušenosti a zážitky.

Přeji všem krásné prázdniny.

DENISA CHARVÁTOVÁ - vedoucí LT Hazlov

Příměstský letní tábor v Hazlově je součástí projektu - Příměstský tábor FRANTÍCI a je spolufinancován z Operačního programu Zaměstnanost Ministerstva práce a sociálních věcí. Tábory i činnost zájmových kroužků v naší škole, které probíhají během celého školního roku, spadají pod Dům dětí a školní družiny Reneta ve Františkových Lázních.