Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > Veselá notička

Veselá notička

Pěvecký kroužek pracuje mnoho let. Momentálně je přihlášeno 21 zpěvaček. Kroužek zajišťuje kulturní vystupování na místních a školních akcích. Každoročně je největším vystoupením Vánoční koncert konaný v katolickém kostele Povýšení sv. Kříže. Tradičně nám patří poslední adventní neděle. Zpěvačky vystupují také na školních akcích, jako je Vánoční jarmark, Velikonoční jarmark nebo Zpívání pro maminky, nebo akcích obecního úřadu a to je vystupování na Posezení dříve narozených či Hazlovské pouti. Tento rok jsme byli pozvané i na vánoční setkání firmy Abydos, která zafinancovala další pořízení sady boomwhakers. Pracujeme pod vedením Domu dětí a mládeže Reneta ve Františkových Lázních, kterému velmi děkujeme za přízeň a vybavení. Pořídit jsme tak mohli elektroakustickou kytaru, ukulele a sadu boomwhakers, která děti velmi baví. Náš repertoár zahrnuje lidové písně, tvorbu pánů Uhlíře a Svěráka, P. Skoumala, J. Nohavici, Suchého a Šlitra. Občas zabrousíme i do dílny dětského punku kapely Kašpárek v rohlíku. Všem děkujeme za účast a potlesk.

Fotografie z našich akcí