Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > MINIZUMBA A ANGLIČTINA V POHYBU

MINIZUMBA A ANGLIČTINA V POHYBU

ZUMBA je v dnešní době velmi oblíbeným aerobním cvičením nejen pro dospělé, ale i pro děti. Jedná se o aerobní cvičení na rychlejší hudbu. Kroužek minizumby navštěvuje jednou týdně 14 děvčat od prvních do třetích tříd. Hodiny jsou vedeny formou zábavných her s hudbou i bez ní. Děvčata během her a tanečních choreografií rozvíjí koordinaci pohybů, budují interpersonální vztahy, zlepšují své taneční dovednosti i hudební sluch.

ANGLIČTINA V POHYBU

Znalost alespoň jednoho cizího jazyka je v dnešní době skoro nutností. Anglický jazyk nás obklopuje téměř na každém kroku. S výukou jazyků je vhodné začít s dětmi již od útlého věku. V naší škole je anglický jazyk vyučován již od první třídy a po školním vyučování je dětem k dispozici jednou týdně v úterý i kroužek angličtiny v pohybu, který navštěvuje 18 dětí od prvních do třetích tříd. Zábavnou formou se učí děti základní fráze, rozvíjí komunikaci a slovní zásobu. V hodinách mohou také využít velmi oblíbenou interaktivní tabuli.