Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > CESTA DO ŘÍŠE FANTAZIE POKRAČUJE

CESTA DO ŘÍŠE FANTAZIE POKRAČUJE

Rčení, že bez práce nejsou koláče, neplatí na našem táboře. V lese býváme často, a tak nelze přehlédnout bohaté koberce modrých dobrůtek. Nápad, že si z nich upečeme koláče, nadchnul všechny, a tak byl výsledek, jaký byl. Dobrota to fakt byla !

Další táborový den ve znamení BRÁNY jsme si užili opět v lese. Dokonce jsme objevili ÚZEMÍ SKŘÍTKŮ  a čekalo tam na nás příjemné překvapení. Všude přítomné čepičky malých obyvatel tohoto ráje nám daly najevo, že jsme k nim vstoupit mohli. Kousek opodál, abychom je nerušili, jsme už zase plnili zadaný úkol - postavit bránu. Jelikož jsme se dostali na rozcestí čtyř cest, stavěly se brány čtyři. Moc se povedly a jednou z nich jsme s nadšením pokračovali v naší celotáborové hře, cestou do Sandorika. Záchrana vládkyně se blíží.

Blíží se i konec našeho tábora. Ve čtvrtek jsme všichni absolvovali poslední úkol ŠNEKA a tím byla celkem dlouhá a náročnější dráha. Na kterém místě jí děti zdolávaly, napověděla jasná šnečí stopa , která se táhla chodbou. Dovedla všechny do tělocvičny. Po celé dráze byla schovaná tzv. vajíčka, na kterých byla napsána písmena a číslice. Během zdolávání dráhy na ně děti nesměly zapomenout a musely je přinést do cíle. Bylo celkem náročné si je uhlídat při všech sportovních úkonech. Když byli všichni v cíli, nastal další nelehký úkol a to rozluštění zprávy, která byla ukryta pod čísly a písmeny . Vše záleželo výhradně na společné souhře všech dětí. Oriny opět přibyly a už se pomalu začínají sčítat.  V.

Foto 5.den

Foto 6.den