Úvod > Třídy > S ČERTY NEJSOU ŽERTY

a to není žádný žert.

Po světě se rozhlíží

a zlobidla vyhlíží.

Že nejsou s čerty žádné žerty, se přesvědčily děti z celého prvního stupně. Skupina žáků z deváté třídy se kvůli nim převlékla do kostýmů Mikuláše, čertů a krásných andělů. Pokárání zlobivých dětí a předávání nejen sladkostí proběhlo v divadélku naší školy. Žáci páté třídy obdrželi od čertisek pekelné domácí úkoly a ostatní hříšníci se zpovídali pekelníkům na chodbě. O milé zahájení celé besídky se postaraly děti ze čtenářského kroužku pod vedením paní učitelky Kláry Nechutné. Předvedli pohádku Čert a Káča. Představení se nám všem moc líbilo. Všichni jsme si vzali ponaučení, že s čerty  opravdu nejsou žádné žerty.

Poděkování patří Davidu Škvorovi alias Mikulášovi, Žanetě Bukvové a Rózce Hacajové - milým andílkům, Anetě Rusiníkové, Karin Šímové a Terce Halíkové - nezbedným čerticím a Kačce Schusterové - fotografce.

Bez fotografií by to ale nešlo.    mikulas-3001564_1280.png