Úvod > O škole > Rada rodičů > Rada rodičů informuje

Rada rodičů informuje

Spolek rady rodičů tvoří především rodiče dětí z hazlovské mateřské a žáků základní školy. V současnosti má Spolek cca 13 aktivních členů, kteří se pravidelně schází a společně pracují.

SRR pořádá akce během celého roku pro děti a zároveň také pro dospělé - rodiče.

Na schůzi 04.09. 2018 si členové Rady zvolili nového předsedu, kterým je nyní paní Lída Harazinová. Společně odsouhlasili akce na školní rok 2018-2019 a příspěvky pro žáky ZŠ a děti MŠ, které jsou ve výši 250 Kč na žáka.

Každému platícímu žákovi přispějeme 100,- Kč na školní výlet, žáci deváté třídy dostanou 100,- Kč příspěvek na mikinu dle jejich výběru.

Plánované akce:

17.11. 2018 - Retro diskotéka pro dospělé

09.02. 2019 - Maškarní karneval pro děti

02.03. 2019 - Masopustní průvod a zábava pro dospělé

Poslední víkend v květnu nebo první víkend v červnu - Dětský den

Pro starší žáky planujeme akci dle jejich výběru - kino, diskotéka, zájezd.

Školní družina dostane příspěvek ve výši 3 000,- Kč.

Plánované akce bude Rada rodičů pořádat ve spolupráci s Obecním úřadem, Spolkem dobrovolných hasičů, Spolkem rybářů a Spolkem myslivců, jako tomu bývalo kdysi.

Členové Rady rodičů se budou v letošním školním roce i nadále pravidelně scházet každý první čtvrtek v měsíci od 17:00 hodin na Obecním úřadě (04.10.2018 již druhá schůze).

Schůze jsou veřejné, každý rodič má možnost se přijít podívat, diskutovat a zapojit se do spolupráce, kterou velmi rádi uvítáme.

Vlasta Peková