Úvod > O škole > Rada rodičů > Dětský den

Dětský den

29.5.2021

Rada rodičů při Základní a mateřské škole v Hazlově uspořádala dne 29.5.2020 pro děti tradiční dětský den nazvaný Les plný pohádek. Na trati bylo připraveno 12 stanovišť s úkoly pro malé i velké děti. Různé pohádkové postavy bavily děti i dospělé. I přes to, že jsme k propagaci nepoužili sociální sítě, se na cestu vydalo přes 220 dětí. Vše se podařilo uspořádat v krátkém čase a odměnou nám všem byly rozzářené tváře dětí a poděkování spokojených rodičů. Velké poděkování patří Základní a mateřské škole, která je naší skvělou základnou a Obci Hazlov. Děkujeme také našim hasičům, rybářům, myslivcům a kuželkářům. I nadále chceme pro děti pořádat akce, zájezdy, nebo besedy se zajímavými lidmi. Plánů máme hodně, jen doufáme, že je budeme moci uskutečnit. Rada rodičů při ZŠ a MŠ Hazlov je otevřená organizace a budeme rády za nové členy a členky. Přijďte mezi nás!