Úvod > O škole > Projektová činnost > Ukažte nám vaši školu

Ukažte nám vaši školu

Neděle, 12 Březen 2017 20:04

ve svém jazyce. To byl úkol dalšího etwinningového projektu, v němž tentokrát hlavní část práce odvedli žáci 8. třídy. Do projektu se zapojil značný počet škol z různých zemí EU prostřednictvím videa a fotografií. My jsme přispěli řadou komentovaných fotografií, které zachytily naši školu v období několika posledních měsíců. Pochlubili jsme se například výzdobou školních prostor , vybavením tříd a momentkami z výuky. Nechyběly ani autentické záběry z Halloweenu, vánočního  jarmarku a také z natáčení reportáže pro místní televizní vysílání. Nakonec jsme jako sladkou třešničku na dortu přidali prezentaci o naší škole, kterou kolektivně vytvořili a anglickým překladem opatřili žáci 8. třídy v hodinách angličtiny.(ebroli)

Aktualizováno Neděle, 19 Březen 2017 20:38