Úvod > O škole > Projektová činnost > E-Twinningové aktivity znovu v popředí

E-Twinningové aktivity znovu v popředí

Pondělí, 06 Duben 2015 16:27

Po delší odmlce v aktivitách prostřednictvím portálu e-Twinning  se znovu rozjíždíme. Osmáci alias "Moulíčci" se zapojili do soutěže Hrajeme s e-Twinningem v rámci desetiletého působení  tohoto programu na Internetu. Jejich úkolem je splnit 10 různě náročných i tematicky odlišných úkolů a umístit se co nejlépe mezi ostatními přihlášenými školami. Zatím mají za sebou úspěšné přihlášení do soutěže, vytvoření složek v prostoru Twinspace, kam budou ukládat svá soutěžní díla, a věřte, že ani toto nebylo nejjednodušší. Museli se seznámit, jak e-Twinningové stránky vypadají a  jak a co se může použít či využít. Nyní je před nimi vytvoření prezentace o škole a téma Bezpečnost na Internetu.

Titíž žáci se spojili se slovenskou školou v Sučanoch a ke Světovému dni divadla 27.března si připravili krátkou ukázku ze hry Cyrano de Bergerac, kterou shlédli v chebském divadle. S nácvikem jim pomohla jejich třídní učitelka D.Petrželová.

Jak se s tímto úkolem vypořádali, si budete moci v krátké době prohlédnout ve video ukázce stejně jako jejich partneři na Slovensku.

Daniela Petrželová

cyrano.png