Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠKOLNÍ VÝLET

NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠKOLNÍ VÝLETDatum konání:
20.6.2019

ČTVRTEK 20.6. 2019 byl dnem, na který jsme se velmi těšili. Žáci třetí a páté třídy se vydali na školní výlet do zábavního parku v německém PLOHNU. Areál zábavy všeho druhu nás nezklamal a nabízel pestrou nabídku atrakcí. Navštívili jsme Pohádkový les, Dinosauří krajinu, Park historických vozů, Westernové město, Plohnskou vesnici, Galskou vesnici, Naturpark a především šest horských drah pro jedinečný adrenalinový zážitek. Dechberoucí jízda na EL Toru - nejdivočejší dřevěné horské dráze ve východním Německu a zcela nově otevřené dráze BigDipper Coaster ,, DYNAMITE ´´, zanechala ve všech silné zážitky. Každá jízda na všech atrakcích měla svá pravidla a zabezpečení. Kdo neholdoval adrenalinové zábavě, měl na výběr spoustu jiného vyžití. Každopádně byl tento výlet jedním z obrovských společných zážitků nejen pro děti, ale i pro paní učitelky, asistentky a rodiče, kteří se s námi také vydali do výšek i do podzemí. Jak se líbilo ale především dětem, posuďte sami. 

 

Školní výlet s naší třídou v Plohnu, byl nejlepší den mého života. ( Kačka Šlezingrová 3. třída).

Na školním výletu jsem si s kamarády užil spoustu zábavy. Líbilo se mi, že jsme se mohli volně pohybovat po areálu a mohli jsme jít na každou atrakci. S kamarády jsme furt chodili na horské dráhy. Neměli jsme nějaké omezení ani na atrakce. Buď nás tam pustili nebo nepustili. Za mě, byl tenhle výlet nejlepší volbou pro ukončení školního roku a rozloučení s naší paní učitelkou ( Adam Žúrek 5. třída).

V Plohnu bylo moc dobré občerstvení a kuličková zmrzlina. Moc se mi líbilo, že jsem mohla trávit poslední školní výlet s paní učitelkou Klárkou. Taky jsem si užila nejlepší den s kamarády ( Viki Vorobelová 5. třída ).

Všechno bylo v Plohnu hezké. Hlavně počasí a vodní dráhy. S mým bratrancem jsme byli na lodičkách, které pluly mezi sochami dinosaurů, které se hýbali. Bylo to hezké ( Ella Šůsová 3. třída ).

Já si to užil a líbilo se mi, že s námi jezdili úplně všechny paní učitelky i rodiče. Hodně jsme se potkávali a jezdili. Chtěl jsem abych to všechno stihnul. Dobrý byly klády na vodě a Western ( Vojta Skala 3. třída).

 

Co na závěr dospělí ?

Názory rodičů byly jednotné. Užili si den nejen se svými dětmi, ale i s těmi, které cestou potkávaly a které se k nim, třeba na chvíli, přidaly. Paní učitelky na tom byly úplně stejně. Jízdy s dětmi byly nezapomenutelné. Užívaly si den se žáky, které už v září po třech letech, předají pod ochranná křídla jiným pedagogům. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kluk