Drobečková navigace

Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > ZPĚTNÁ VAZBA POKRAČUJE

ZPĚTNÁ VAZBA POKRAČUJETímto bych chtěla poděkovat učitelkám p. Cickové, Šárce Kohoutové a praktikantkám, které se podílely na uskutečnění dětského příměstského tábora s motivem NEKONEČNÉHO PŘÍBĚHU. Za mého syna mohu s radostí říci , že tábor splnil veškerá naše očekávání, byl tak nadšený a nedočkavý dalšího dne. Byl to náš první tábor a doufám, že absolvujeme i další. Ještě jednou moc děkujeme. BLAŽÍKOVI.

 

 

Dobrý den Vlastičko, chtěla bych poděkovat všem za tábor. Náš Péťa chodil domů a vyprávěl všechny úkoly co jste dělaly. Těšil se každý den na nekonečný příběh a už se těší na ten srpnový tábor. Jediné negativum na tom je, že už skončil. PERTLÍKOVÁ

 

 

Ahoj orine, tábor Nekonečný příběh byl dobrodružný, záživný a plný skvělých her a úkolů. Nejvíce se mi líbila vládkyně nekonečného příběhu a Kmok.

Z pohledu rodičovského jsme ocenili to, že školství umožňuje takové tábory, už na úkor toho, že rodiče chodí do práce a vymýšlíte hezký program dětem, který je baví a mají z toho hezké vzpomínky. Kačence se líbily všechny vedoucí i spolupráce s Terkou Dlugošovou. Strava pro zachránce orinů u paní Utíkalové byla výtečná. Doufáme, že příští rok bude tábor nadále fungovat a přejeme táboru 2019 zdar. Kačka a rodiče Šlesingrovi.

 

 


kluk