Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > ZÁCHRANA VLÁDKYNĚ

ZÁCHRANA VLÁDKYNĚ

12.7.2019

Poslední den tábora je tady a na děti čeká po devítidenní cestě zakončení celé hry a to záchrana vládkyně říše Fantazie. Všichni jsme se na tento den těšili. Cesta byla dlouhá a někdy nelehká. Přesto plnili táborníci všechny úkoly s nadšením a nástrahy, které během ní museli zdolávat, je nikdy neodradily. Projitím brány u Sandorika už bylo kousek k místu, kde bylo třeba podat vládkyni lék k jejímu uzdravení a zachránit tak celou říši. Táborníci nenechali nic náhodě a od samého rána připravovali pro toto setkání pestrý program, kterým chtěli vládkyni mile překvapit. Rozhodně se jim to povedlo a bylo to hezké zakončení celého pohádkového příběhu.

Po velmi chutném posledním obědě na táboře, kterým byla pizza, se předávaly ceny a diplomy za umístění ve hře. Počet orinů každý den každému přibýval. Někdo využil možnost k jejich získání i dobrým skutkem, nápadem nebo vzorným plněním táborových povinností. Každopádně si velkou pochvalu zaslouží všichni táborníci. Celotáborovou hru hráli s nadšením a nikdy žádný úkol neodmítli splnit, i když se ho obávali. Začátek prázdnin jsme si užili jako již každý rok a celých devět dní jsme se opravdu nenudili. Velkou zásluhu na všem měly i letošní praktikantky - Natka Bartoková a Deniska Cicková. Děkujeme i vládkyni říše Fantazie a zároveň tajemnému Kmokovi - Terce Dlugošové. Mirce Utíkalové posíláme do Kuželny společnou pochvalu. Obědy byly fakt chutné.

Všem dětem přejeme další užívání prázdnin se spoustou zážitků, ať je tráví kdekoliv !  Vlasta Cicková, Šárka Kohoutová, Denisa Charvátová.

AHOJ V SRPNU !

Foto 9. den