Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > OLYMPIJSKÝ OHEŇ ZHASNUL

OLYMPIJSKÝ OHEŇ ZHASNUL

Týden utekl jako voda a příměstský tábor s táborovou hrou - LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY byl ukončen. Náš olympijský oheň sice zhasnul, ale zážitky a pořádně protažená těla sportovců zůstanou v paměti všech táborníků i vedoucích ještě dlouho. Alespoň tak míníme podle reakcí dětí. Bavilo je úplně všechno, i táborové povinnosti. Je pravda, že se jim stále připomínalo sportovní chování, ale mělo to smysl. Sportu se nevyhnul ani celodenní výlet. Zavítali jsme do Krásné u Aše. Využili jsme všeho, co tato obec k aktivitám nabízí a že toho nebylo málo. Pohybovali jsme se v lanovém centru, workout parku, dětských hřištích a některé disciplíny se zahrnuly do klání táborové hry. Sportovci tak mohli získat cenné vlaječky. V restauraci Sokolovna pro nás připravili chutné pohoštění a pití. Radost měli i majitelé místního obchůdku z ochotného utrácení peněz, za které si děti kupovaly dobrůtky všeho druhu. Po výletu jsme se opět vrhli do táborové činnosti a blížícímu se ukončení hry. Tvořili jsme lampiony, zdolávali překážkové dráhy, štafety. Vědomostním testem jsme se dozvídali mnoho zajímavostí o Olympijských hrách. Závěrečný slavnostní ceremoniál byla jedna velkolepá podívaná. Podíleli se na ní všichni sportovci, a to přípravou programu. Bylo na co se dívat a ještě se u toho zasmát. Stupínky vítězů byly obsazeny, medaile, diplomy a ceny rozdány.

Krásný zbytek prázdnin přejeme všem, kdo s námi trávil tenhle smysluplný táborový život. Vlasta a Adéla

Táborový život ve fotografii.