Úvod > O škole > Volnočasové aktivity > Další ohlasy rodičů a dětí na tábor

Další ohlasy rodičů a dětí na tábor

Neděle, 06 Srpen 2017 17:00

Děkujeme za super nápad zreallizovat příměstský tábor při naší Základní škole v Hazlově. Verunka se každý večer nemohla dočkat následujícího rána a toho, co je všechno další den čeká. Chodila domů plná nadšení a zážitků, vyprávěla s jiskříčkou v oku, co celý den s dětmi dělaly, jak běhaly po sklepě a objevovaly nová dobrodružství, včetně sudu s červy, pavouky, slimáky a hady. Líbilo se jí plnění úkolů, soutěžení mezi družstvy, ale hlavně odměny.

Ráda bych touto cestou poděkovala celé "táborové stráži". která se nám v prvních prázdninových dnech postarala o naše děti.

Díky, Vlasta Peková

Agátka Krotká, Holubice, 10 let:

Pevnost Boyard se mi líbila, protože byly dobré úkoly např. pavoučí stezka, zatloukání hřebíků, také tam byly indície např. tam jdou dva, ale nazpátek jen jeden jako vítěz. Odpověď byla zápas a pak byl úkol zápasit. Bylo to všechno moc dobré i odpolední klid, kde se četla knížka Kluk na větvi. Také jsme na konci tábora dostávali dárky: míček, tetovačky, bonbónky, balonky, pavouka a nakonec za 2. místo terč s míčkem. Moc hezký tábor.

Deniska Krotká, Holubice, 7 let:

Na táboře se mi líbilo: sud, indície, úkoly. Na táboře se mi nelíbilo zavírání v sudu, nějaký obědy a jsem ráda, že jsme vyhráli Rajčata.

Nikolka Suchopárová, Hazlov, 9 let:

Na tábor když jsem přišla první den, tak mě trošku zklamalo, že jsme nebyly se sestřenkama všichni spolu v oddíle. Byla jsem nadšená otcem FURU. Indície byly někdy velice těžké. Nejvíc ze všeho mě na táboře zaujal sud, který byl na čas. Když popíšu úkoly, tak bych řekla, že nejlepší bylo vyrábění klíče. Líbil se mi polední klid, jak nám paní vychovatelka četla knihu Kluk na větvi o Johanovi. Chtěla bych i pochválit Natálku s Lukášem, že nám připravovali indície, úkoly a sud. Na konci jsme vyhráli hezké ceny.

Jak se mi na táboře líbilo x nelíbilo - Martin Barna

Nejvíc se mi líbila týmová práce, soutěživost, nové přátelství s Danečkem Dudym ..., pavoučí dráha 1 a 2. Nejvíc legrace jsem si užil s Adamem, Péťou, Dominikem a Kubíkem. Nejvíc mi chutnala pizza. S vedoucími tábora jsem si rozuměl, ale nejvíc mne to bavilo s Vlastou, Šárkou, Natkou a Lukym. Nelíbilo se mi přišívání knoflíků a chování Terezy.

Jak se mi na táboře líbilo x nelíbilo - Markéta Barnová

Na táboře se mi nejvíc líbila pavoučí dráha 1 a 2 a jak spolupracoval tým. Zábavné bylo hledání pokladu a běh po schodech. Nejvíc legrace jsem si užila s Julčou, Agy, s Deniiskou a Nikčou. Nejvíc mi chutnal řízek s bramborem, buchtičky se šodó a pizza. Nejvíc adrenalinu bylo u sudu. Vedoucí byli milí, hodní a to hlavně Vlastička, Natálka, Šárka a Lukáš. Na táboře se mi nelíbilo provokování kluků.

Aktualizováno Neděle, 03 Září 2017 18:02