Úvod > Třídy

Tématický den

V úterý (17.10) jsme si ve třídě udělali tématický den. Téma bylo "Spisovatelé" zejména Karel Jaromír Erben a Božena Němcová.

Publikováno 4. 4. 2018 15:14

Svět rizik

V pátek 6.10. jsme se my ( žáci 3. a 4. třídy) vydali podívat do Karlových Varů. Na velkém dopravním hřišti pro nás byl připraven program Svět rizik. Hned po příjezdu se nás ujali páni policisté, záchranáři a hasiči. Každý z nich měl na dopravním hřišti svůj domeček, kterým nás hodlal provést. Domeček hasičů měl místo jedné místnosti jeskyni, kde uprostřed hořel ohýnek, který nás při tom deštivém dni příjemně zahřál.

Publikováno 4. 4. 2018 15:13

Srnka Cipinka

Dne 14. září jsme se se čtvrťáky vydali podívat na netradiční domácí zvířátko k Harazinům. Srnka Cipinka, kterou Harazinovi zachránili, nás vítala už za plotem. Děti si Cipinku mohli pohladit a odměnit jí mrkvičkou. Mockrát děkujeme za tento nezapomenutelný zážitek. Nechutná Klára

Publikováno 4. 4. 2018 15:10

Druháci informují

Nový rok 2018 jsme zahájili jak jinak než oblíbeným učením. Odpočatí z vánočních prázdnin jsme se společně vrhli na nové látky v matematice, v českém jazyce i na nová témata v centrech aktivit. Žáci si oblíbili hromadné počítání u tabule a tak se z ní někdy opravdu téměř kouří. Oslavili jsme společně předávání vysvědčení za první školní pololetí. Následovalo i předčítání slovního hodnocení a po otevření šampíčka si všichni připili na další nadcházející úspěchy.

Publikováno 4. 4. 2018 15:08