Drobečková navigace

Úvod > O škole > Rada rodičů > Aprílový maškarní karneval

Aprílový maškarní karnevalDatum konání:
2.4.2022

Aprílový maškarní karneval

               Když už to doba dovolila, tak Spolek Rady rodičů při ZŠ a MŠ Hazlov uspořádal maškarní karneval, který se konal 2.4. 2022 v našem krásném Kulturním domě v Hazlově.  Šmoulí svět zaujal, a tak i DJ Aleš pouštěl především hitovky tohoto druhu. K vidění bylo mnoho masek různých žánrů. Ocenili jsme masky skupinové, kde se zapojili i rodiče. Líbila se sestřička s pacienty, Ozzáci a Indiáni. Z malých vyhrálo roztomilé kuřátko, Šmoulinka, a u větších dětí vzbudila pozornost nádherná Zloba, mažoretky, a nadchly popelnice na tříděný odpad. Celé odpoledne bylo prošpikováno soutěžemi, které měla na starosti Sněhurka Verča a její pomocníci. Hodné maminky a babičky napekly. K dispozici bylo různorodé občerstvení ke spokojenosti, doufáme, všech. Veškerý výdělek bude použit na náš tradiční Dětský den, na který se už moc těšíme.

Moc děkujeme Obci Hazlov za bezplatný pronájem Kulturního domu, Alešovi Strnadovi za moderování a hraní, panu Zajíčkovi za sponzorské občerstvení, paní Kolářové za pomoc, paní Remešové za dorty, Tomášovi a Míšovi Tučkovým za stálou podporu a pomoc, a samozřejmě našim hasičům za dovoz, odvoz, prostě tradiční skvělou výpomoc.

Tímto si Vás dovolujeme pozvat na nadcházející akci, kterou bude Velikonoční zábava konaná 15.4.2022 od 20,00 hod. na stejném místě. Srdečně zveme, neboť výtěžek též věnujeme našim dětem.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
kluk