Úvod > O škole > Projektová činnost > Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí

Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí

Úterý, 17 Leden 2017 11:30

je název našeho zatím posledního projektu, který je tentokrát investičního charakteru a měl by nám pomoci zmodernizovat učebny pro žáky 2. stupně. Jeho náplní je rekonstrukce 5 učeben - učebny matematiky, přírodopisu, zeměpisu, cizích jazyků a informatiky. Nejenom že uvedené učebny budou disponovat novým moderním nábytkem, interaktivní tabulí (což už by měl být v dnešní době standard), ale chtěli bychom zajistit i jejich odhlučnění akustickými panely a vybavit je moderními pomůckami pro každý předmět - vizualizéry, astronomické dalekohledy, 3D tiskárna a další.

Měliy by být vytvořeny i zbrusu nové žákovské kovo a elektrodílny, zajištěn bezbariérový vstup do školy, upravena školní zahrada. Celková částka projektu se pohybuje kolem 11 mil. Kč a jsem velice ráda, že nás v tomto směru zřizovatel podporuje a v případě schválení projektu celou akci předfinancuje. Paní starostce i všem zastupitelům za to patří  náš velký dík.

Děkuji i našim partnerům - ZŠ Hranice, ZŠ a MŠ Plesná, ZŠ Skalná, ZŠ Luby u Chebu, 3. ZŠ Cheb, MŠ Krásná a DDM a školní družina Františkovy Lázně, kteří se budou podílet na udržitelnosti projektu.

Držte nám palce, ať to všechno vyjde.

Hana Martínková

Aktualizováno Úterý, 17 Leden 2017 12:23