Úvod > O škole > Projektová činnost > Bilance - e-Twinning

Bilance - e-Twinning

Středa, 05 Červen 2013 15:58

Survey-eTwinning 2012/13
etwinninglogoflat.pngV tomto školním roce jsme se domluvili s francouzským partnerem na další spolupráci v projektu, do kterého jsme vstoupili v únoru 2012. Skupina žáků osmé třídy vytvořila článek o zlepšení prostředí ve škole a též motivační plakáty o zemích našich partnerů - Francii a Turecku(v elektronické podobě). Francouzský partner ale odešel z eTwinningu do rozsáhlejšího projektu Comenius. My jsme využili příležitosti pracovat v původním projektu s novým partnerem – z Turecka. Této výměny se zúčastnili žáci šesté třídy. Z dopisů a komentovaných fotografií jsme se dozvěděli, jak vypadají školní dny tureckých dětí. My jsme přispěli ilustrovanými pracemi o sobě, našich zájmech a přátelích a též o tom, co celý rok děláme + informací o malém ekoprojektu o nebezpečí plastů a hodnotě/důležitosti vody.

Pokud bude turecká škola mít i nadále zájem o spolupráci, pokusíme se s nimi v příštím školním roce domluvit na vytvoření nového projektu.(ebroli)

Aktualizováno Středa, 05 Červen 2013 16:01