Úvod > O škole > Projektová činnost > A na závěr Belgie, Holandsko

A na závěr Belgie, Holandsko

Úterý, 12 Květen 2015 00:00

Projekt se chýlí ke konci, poslední cesta nás zavede k našim belgickým a holandským partnerům. Obě školy jsou od sebe vzdáleny asi 120 km, proto se setkání spojila do jednoho termínu. Opět uvidíme moře, tentokrát ne jenom z trajektu, ale snad se k němu i přiblížíme a smočíme ruce. Posledním tématem, které jsme zpracovávali, je téma "Národní hrdost". To se nám dobře zpracovávalo, protože každý z nás našel nejednu osobu, místo či věc, na kterou je ve své zemi pyšný. Začali jsme myšlenkovou mapou, abychom si pojmy utřídili a zmapovali, co umístíme do koláže znázorňující Českou republiku.

Práce se nám docela líbila, proto jsme natočili i krátký videozáznam z tvorby myšmapy. Na výsledky naší tvorby se podívejte na následujících odkazech:

- prezentace 1 2

- tvorba koláže ve fotografii

- myšmapa - video

žáci 9.třídy