Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > ADAPTAČNÍ DEN šesťáků v Kuželně

ADAPTAČNÍ DEN šesťáků v KuželněDatum konání:
9.9.2022

Po prázdninách jsme se všichni opět sešli ve škole. Naši třídu provázejí již třetím rokem výrazné změny, které pokračují i v letošním školním roce. Tou zásadní je přechod žáků naší třídy z prvního stupně na druhý. Výraznou změnou je nová paní učitelka a nová spolužačka. Je více než jasné, že je třeba se vším se důkladně seznámit a začít se přizpůsobovat. Nejvhodnější cestou je v samém začátku školního roku ADAPTAČNÍ DEN. Naplánovali jsme ho dětem v místní Kuželně, kde jsme společnou aktivitu absolvovali již v loňském roce a všem se velmi líbila. Seznamovací dopoledne se vydařilo na jedničku. Podle slov Natálky Hruzové i paní učitelky Kristýny Marklové se jim v našem kolektivu líbilo a budeme se všichni snažit, aby tomu bylo i po celý školní rok.

Jak vidí kuželkářskou aktivitu spolužáků Lukáš a David, kteří měli vše ve své režii ?

 

DAVID : Bavilo mě říkat všem pravidla a řídit strany. Nějaké zkušenosti mám, a tak jsem mohl radit. Všichni se rychle učili a připomněli si to z loňska, kdy tu byl trenér. Hodně se snažil i Saša a bavilo ho to.

 

LUKÁŠ : Já taky mohl poradit, hlavně kde se má stát a tak všechno kolem. Taky jsme se před začátkem rozcvičili tak, jak to děláme na tréninkách. Všichni nás poslouchali. Podařilo se i shodit všech devět kuželek. Mě 5x, Davidovi 3x. Kuba měl 2x devítku, Kolja 1x, Michal 1x, Natálka 1x . To je úspěch.

 

Děkujeme Mirce Utikalové za to, že nám umožnila pobýt v Kuželně a také se tam občerstvit. V. a K.

 

Několik fotografií

 

 

 


kluk