Úvod > > Aktuality ze školky > Začátek školního roku ve Sluníčkách

Začátek školního roku ve Sluníčkách

Se začátkem nového školního roku, vznikla nová parta kamarádů jak v Beruškách, tak ve Sluníčkách. Protože jsou "Sluníčka" již děti větší a počasí bylo krásné, začali jsme společně chodit na delší procházky, při kterých jsme pozorovali přírodu, zvířata a sbírali nejen spoustu nových zážitků, ale třeba také houby, nebo šípky.
Jedna z našich procházek vedla na golf, kde jsme u rybníka krmili rybky a kačenky, jindy jsme došli na nedalekou kapličku, nebo jsme se vypravili jen na most, ze kterého jsme mávali na projíždějící auta, kamiony a motorky (tato aktivita byla mimořádně oblíbená). Na vycházkách jsme potkali také slepice, ovce, nebo mravence, na které jsme si dokonce vzali i lupy.  Děti jsou velice zvídavé, a tak se snažíme, aby je nejen pobyt v přírodě těšil.