Úvod > Aktuálně

Akce školy

Kde jinde vystihnout PODZIM v celé jeho kráse, než v hodinách Výtvarné výchovy. A protože je na druhém stupni naší školy  výtvarně zdařilých žáků víc než dost (jen o tom někteří neví), pokusila se je o tom přesvědčit učitelka výtvarky svou podzimní akcí.

Zobrazit článek

Vážení rodiče našich prvňáčků. Na odkazu uvedeném dále najdete fotografie svých dětí, které si můžete objednat. Cena fota jednotlivce je 6 Kč, cena třídní fotografie je 10 Kč. Objednávku předejte třídní učitelce Lence Drozdekové.

Poděkování ředitelky školy

Aktuality tříd

Ve druhé třídě pokračujeme v práci v centrech aktivit. V září jsme měli téma "MŮJ DOMOV" a "DOPRAVNÍ VÝCHOVA". V rámci tématu "DOPRAVNÍ VÝCHOVA" jsme si prohlédli dopravní značky v okolí naší školy.

Herbář - 2.A

V rámci tématu "Les - stromy a keře" jsme si vyrobili ve druhé třídě herbář stromů a keřů. Jednotlivé listy jsme na vycházce nasbírali, potom ve třídě usušili a nalepili. Každé z dětí vyplnilo jednu tabulku.

Podzimní rybník - 2.A

Za krásného podzimního dne jsme se vypravili k rybníku krmit vodní ptactvo, a tak jsme téma "PODZIMNÍ RYBNÍK" probrali přímo v terénu.

Volnočasové aktivity

Škola čar a kouzel v Bradavicích se v pátek uzavřela.V pondělí byli do ní přijati studenti, kteří byli moudrým kloboukem zařazeni do čtyř kolejí : ZMIJOZEL - HAVRASPÁR - MRZIMOR - NEBELVÍR.

Projektová činnost

je název projektu, na jehož realizaci jsme žádali o dotaci Ministerstvo pro místní rozvoj. Žádost byla postavena "megalomansky", přesto však nezískala potřebný počet bodů pro realizaci.

Zobrazit článek

I ve školním roce 2018/19 pokračujeme v realizaci projektu financovaného EU a státním rozpočtem jako partneři Institutu pro regionální spolupráci o.p.s. Brno s názvem "Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných projektů".

Etwinning 2018

Letos se do etwinningového projektu opět zapojili mladší žáci. Na podzim jsme s páťáky začali hledat zahraniční přátele pro dopisování v angličtině. Zpočátku se nám nedařilo, ale na druhý pokus jsme uspěli se školou v severní Itálii a založili jsme spolu projekt Let ´s be friends(Buďme přáteli), který začal v lednu a bude probíhat do konce května. Během prvního měsíce se k nám aktivně připojila ještě jedna malá škola z Turecka. Žáci představili sebe a své školy nejen v ilustrovaných ručně ...

Aktuality MŠ